Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

caglayan.com

Çağlayan Eğitim Çözümleri

caglayan.com alışveriş sitesi

Kurucumuz Tunçay Çağlayan’ın 1952 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinde ders kitabı olarak kullanılan Prof. Dr. Sabri Ülgener’in İktisat Dersleri adlı eserini yayınlayarak yayın hayatına başlamıştır. Yayın hayatına devam ederken 1956 yılında Çağlayan Basımevini kurduktan sonra çeşitli konularda yüzlerce bilimsel eser ve dergiler yayınlamıştır. 1962 senesinde şu anda Beyoğlu’nda bulunduğu Tokatlıyan İş Han’ındaki ilk kitabevini açmış ve o günden bu güne üniversiteler içindeki şubelerini artırarak hizmetlerine devam etmektedir. Hali hazırda Bahçeşehir Üniversitesi, Işık Üniversitesi, İstanbul Altınbaş Üniversitesi, İstanbul Bilgi Üniversitesi ve Özyeğin Üniversitelerinin içlerinde bulunan kitabevlerini yönetmekte olup, bunların dışında Mef Üniversitesi, Yaşar Üniversitesi ve Yeditepe Üniversitesindeki öğrencilerin Türkçe ve Yabancı kaynaklı basılı ve dijital kitap ihtiyaçlarını sağlamaktadır.

Faaliyet konusunun en önemli alanları basılı ve dijital kitap içerikleri olup, son dönemde yurtdışındaki partnerleri ile hızlı bir gelişim sağlamıştır. Dünya yayıncılık sektörü içindeki teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, bunları ülkemiz kullanıcılarının hizmetine sunmaktadır. Özellikle dünyada dijital kitap konusunda lider olan Vital Source firmasının Türkiyedeki temsilcisi olan Çağlayan Kitabevi, akademik çevrelerin ihtiyacı olan dijital kitapların akademisyenlere ve öğrencilere sağlanması konusunda önemli yol kat etmiş ve sektöründe bir ilki gerçekleştirmiştir. Bununla birlikte, yerli yayıncılarla da işbirliği içinde olup yerli kullanıcılarının bu teknolojik araçları kullanmaları hedeflenmektedir.

Bunun yanında K-12 seviyesindeki okul ve üniversite kütüphanelerinin ihtiyaçları olan türkçe ve yabancı kaynaklı kitap temininde önemli referanslara sahiptir. Uzun yıllardır süregelen yabancı yayınevleri ile doğrudan işbirlikleri mevcuttur. Bu sayede hem kendi stoklarının genişliği hem de temin edilen kitapların adedi yüzbinleri bulmaktadır. Ayrıca, iş ortaklarının ve münferit müşterilerinin yurtdışından kitap temininde önde gelen sağlayıcısıdır.

Bir diğer faaliyet alanı olan eğitim çözümleri bölümünde, K-12 ve Üniversite düzeyindeki eğitim platformları ve içeriklerinin özel okullar, M.E.B. okulları ve üniversitelere sağlanmasıdır. Uzun yıllardır Türkiye temsiciliklerini yapmakta olduğu Alexander Street Press, Britannica, EducationCity, English Central ve Follett gibi kuruluşların ürünlerinin tanıtımını ve satışını gerçekleştirmektedir. IB press kitaplarının dünya dağıtıcısı olan Follett firmasının Türkiye distribütörü olan firmamız, Türkiye içindeki IB sınıfı olan okullara kitap temini konusunda hizmet vermektedir.

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
12 Taksit
12 Taksit
0 Taksit
12 Taksit
12 Taksit
12 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 128 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • caglayan.com güvenilirmi ?

  • caglayan.com iletişim

  • caglayan.com yorumlar

  • caglayan.com anlaşmalı kargo

  • caglayan.com garanti ve iade şartları

Biz Neredeyiz ?