Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

toptankitap.com

Okuyucusuna uygun fiyatlı kaliteli kitaplar ulaştırmayı amaçlar

toptankitap.com alışveriş sitesi

1997 yılından bu yana yayıncılık sektöründe aktif olarak faaliyet gösteren SİS YAYIN GRUBU’nun bir kuruluşu olan TOPTAN KİTAP, 20 yıllık yayıncılık ve perakendecilik deneyimlerimizi aktardığımız bir oluşumdur.

Peki Nedir Toptan Kitap?

*Toptan Kitap, klasik dağıtım hizmeti veren bir kuruluş değildir. Bizi diğer dağıtım firmalarından ayıran en önemli özellik, tek amacı okuyucusuna uygun fiyatlı kaliteli kitaplar ulaştırmayı amaçlayan, Türkiye genelindeki tüm kitabevleri ile yayınevlerini ortak bir platformda buluşturmaktır.

*Toptan Kitap, yayıncıların satamadığı veya deposunda kalan kitapları satmak için kurulan bir firma değildir. Sattığımız her ürün, yayıncıların güvenerek bastığı ve yine piyasaya ilk gün hangi kalitede sunmuşsa, aynı kaliteye sahip birinci sınıf kitaplardır. Size düşen tek şey kitabevinizin okur profiline uygun kitapları seçmektir.

*Toptan Kitap’tan alışveriş yaptığınızda, tek elden tüm ürünleri direk çalıştığınız yayınevlerinden aldığınız fiyatla satın alabilecek, hızlı bir şekilde ürünlerinizi teslim alacak ve satın alma bazında bir sürü firma ile çalışmaktan kurtulacaksınız.

*Toptan Kitap sadece bestseller kitapları pazarlayan bir oluşum değildir. Toptan Kitap ile; Araştırma-İnceleme, Tarih, Dini kitaplar, Felsefe, Türk ve Dünya Klasikleri, Çocuk kitapları, Ders kitapları, KPSS, Sınavlara Hazırlık Grubu gibi bir kitabevinin ihtiyaçlarına cevap verecek her türden kitabı bulabileceksiniz. Bu bile tek başına bizi diğerlerinden ayıran en büyük özelliklerimizden biri olacaktır.

*Toptan Kitap, kitabevlerinin birçok yayınevinin kitabını tek elden alabileceği, aradığında veya sorun yaşadığında bünyesindeki deneyimli ve profesyonel kadrolarla çalışabileceği, sipariş verdiği ürünleri hızlı ve uygun maliyetli bir şekilde teslim alabileceği, alımların tamamen yasal belgelerle yani fatura ile gerçekleşeceği, alıcıya farklı ödeme seçenekleri sunan bir kuruluştur.
Bu sistemin önemini ve dolduracağı boşluğu ilk alışverişinizden sonra anlayacağınızdan hiç kuşkumuz bulunmamaktadır. Sizleri de aramızda görmekten mutlu olacağız. Bizimle çalışmak için tek yapacağınız şey toptankitap.com’a üye olmanızdır.

Toptan Kitap olarak, yayın ve dağıtım sektöründeki önemli bir boşluğu dolduracağına ve bu alanda hizmet kalitesini arttıracağına inandığımız bir platformla siz değerli iş ortaklarımızın karşısındayız.

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 128 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • toptankitap.com garanti ve iade şartları

  • toptankitap.com güvenilirmi ?

  • toptankitap.com iletişim

  • toptankitap.com yorumlar

  • toptankitap.com anlaşmalı kargo

Biz Neredeyiz ?