Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

canpayapi.com

Canpa Yapı Ürünleri Online Alışveriş Sitesi

canpayapi.com alışveriş sitesi

Firma 1999 Yılında Zonguldak Acılık caddesinde Canpa Pazarlama olarak Murat CANDAŞ tarafından kurulmuş olup şu anda Çınartepe Mahallesi Toptancılar sitesinde faaliyetini sürdürmektedir.

Canpa Yapı Ürünleri, sektöründe öncü firmaların Batı Karadeniz Bölge Toptancısı olarak FIRAT BORU (FIRAT PLASTİK KAUÇUK), E.C.A, SEREL, CANDAN MAKİNA, K.A.S., ÇELİKPAN-WARMHAUS,ESKA, BORUSAN MANNESMAN gibi sektöründe lider markaların ürünlerinin toptan satışını ve pazarlamasını gerçekleştirmektedir. Bölgenin ilk toptancısı olan CANPA YAPI, 7500 m2 kapalı alanıyla, günlük servisleri ve tecrübeli kadrosuyla müşterilerine hızlı, güvenilir ve kaliteli hizmet sunmakta. Stoktan istenilen ürün çeşidini kullanıma hazır halde istenildiği kadar anında teslim etmeyi sağlayan ve konusunda kalitesini kanıtlamış dev markaların, kalite belgeli ürünlerini bünyesinde barındırmaktadır. Kaliteyi en uygun fiyata en hızlı şekilde teslim eden Zonguldak bölgesinde tek doğalgaz toptancısı Canpa Yapı, insanların yaşam kalitesini yükseltmek adına yenilikçi bir anlayışla alanında en iyi hizmeti sunarak küçüğünden-büyüğüne tüm toptancı ve taahhüt firmalarına malzeme temininde sektöründeki öncü kuruluşlardandır.

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
12 Taksit
12 Taksit
12 Taksit
12 Taksit
12 Taksit
12 Taksit
12 Taksit
0 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 128 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • canpayapi.com güvenilirmi ?

  • canpayapi.com iletişim

  • canpayapi.com yorumlar

  • canpayapi.com anlaşmalı kargo

  • canpayapi.com garanti ve iade şartları

Biz Neredeyiz ?