Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

pazarici.com

Pazarici.com | Pazardaki Fiyatlardan Haberiniz Olsun

pazarici.com alışveriş sitesi

İklimlendirme Sistemleri, Su Isıtıcıları, Su Teknolojileri, Radyatör & Havlupan, Batarya & Armatür ve Tesisat Ürünlerinin Online Adresi Pazarici.com
Pazarici.com; Türkiye geneline iklimlendirme sistemleri, su ısıtıcıları, su teknolojileri, radyatör & havlupan, armatür & batarya ve tesisat malzemeleri satışı yapan, başarılı online alışveriş siteleri arasında yer almaktadır. Yaşam alanlarında ihtiyaç duyulan kombi, klima, kazan, ısı pompası, hava temizleme, şofben, termosifon, boyler, hidrofor, pompa, radyatör, havlupan, lavabo bataryası, mutfak bataryası, banyo bataryası, su tesisat malzemeleri, vanalar ve daha birçok ürünlere ulaşabileceğiniz Pazariçi alışveriş sitesinde aradığınız tüm marka ve model seçeneklerini bulabilirsiniz. E-ticaret sitemizden sipariş verebileceğiniz gibi İstanbul Avrupa Yakası Gaziosmanpaşa İlçesi’nde bulunan fiziki mağazamızdan da dilediğiniz ürünü alabilirsiniz.

ETBİS (Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi)’ne kayıtlı olan Pazariçi online alışveriş sitesi; müşterilerine güven, mutluluk ve kolaylığın yanında fırsatlarla dolu bir alışveriş keyfi sunmaktadır. ETBİS kaydına sitemizin en altında yer alan karekod kısmına tıklayıp veya karekod kısmını okutup ulaşabilirsiniz. Pazarici.com ile her şey ayağınıza gelir.

Son Teknoloji İle Üretilen İklimlendirme Sistemi Ürünleri
İklimlendirme sistemleri, binaları, evleri ve diğer yapıları istenen sıcaklık, nem ve hava kalitesi seviyelerinde tutmak için kullanılan mekanik sistemlerdir. İklimlendirme sistemleri, ısıtma, havalandırma ve klima (HVAC) sistemlerini içerir. HVAC sistemleri, dünya genelinde çok yaygın olarak kullanılmaktadır ve enerji tasarrufu, konfor ve sağlık açısından önemlidir.

Yaşamın en önemli ihtiyaçlarından olan iklimlendirme sistemleri ürünleri ile eviniz, çalışma ortamınız temiz ve hep aynı sıcaklıkta. İhtiyacınıza uygun en iyi kombi, klima, merkezi ısıtma, ısı pompası, hava temizleme ürünlerini alışveriş sitemizde bulabilir ve detaylı açıklamalarını inceleyebilirsiniz. Kombi, klima, merkezi ısıtma, ısı pompası ürün seçimi yaparken bulunduğunuz mekânın büyüklüğü, kaç katlı olduğu, petek uzunluğu, yerden ısıtma sisteminin kullanılması, kullanılacak alanın büyüklüğü, binanın yalıtımı, binanın cephesi gibi etkenler unutulmamalıdır. Zira bu ve benzeri etkenler sebebi ile alacağınız ürünün güç ve kapasitesi seçilmelidir.

Demirdöküm, Eca, Baymak, Daikin, Bosch, markalarının yanısıra Vaillant, Viessmann, Buderus, Protherm, Daxom ve daha birçok markanın ürün çeşitlerine ve fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Eğer doğalgaz ulaşmamış veya başka nedenlerden dolayı doğalgaz kullanamıyorsanız elektrikli kombi ve elektrikli kazan ürünleri ile de ısınma ve sıcak su ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Devamını Göster …
Sıcak Su İhtiyacınızı Karşılayacak Su Isıtıcıları
Kombi bulunmayan evlerde veya sıcak su ihtiyacı olan mekânlarda en çok tercih edilen ürünlerdir. Bu cihazlar, evlerde, işyerlerinde veya büyük yapılar gibi farklı ortamlarda kullanılabilir. Doğalgazlı ve elektrikli modelleri bulunan su ısıtıcıları, ihtiyacınız olan suyun en hızlı şekilde, istemiş olduğunuz sıcaklığa getirerek kullanıma hazır hale getirir.

Termosifon ve boyler gibi depolu modellerinin yanı sıra doğalgazlı şofben, elektrikli şofben ve ani su ısıtıcı çeşitleri de çokça tercih edilen ürünlerdir. Doğalgaz bulunmayan yerlerde lpg’li şofben ürünleri ile sıcak su ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Termosifon ürünleri; içinde bulunan suyun istenilen sıcaklığa kadar ısıtılmasını ve suyun sıcaklığını sabit tutarak kullanıma hazır olarak bekleten elektrikli cihazlardır. Boyler ise ısı kaynaklarından alınan suyu depolamaya ve içindeki suyu sabit sıcaklıkta tutup ihtiyaç anında tesisata verilmesini sağlayan mekanik tesisat malzemesidir.

Şofben, termosifon ve boyler ürünlerinin çeşitlerine su ısıtıcıları kategorisinden ulaşabilir ve ihtiyacınıza uygun olan modelleri inceleyebilirsiniz.

Tesisattaki Gücünüz Hidrofor ve Pompa Ürünlerine Ulaşabileceğiniz Su Teknolojileri
Hidrofor, evlerde, binalarda ve sulama sistemlerinde suyun ulaşması için kullanılır. Basıncı düşük olan su kaynaklarından su çekmek ve evlerde, binalarda veya bahçelerde kullanılan suya ihtiyaç duyulan basıncı sağlayan cihazlardır. Hidroforlar elektrikle çalışır ve bir kuyudan, tanktan veya diğer bir kaynaktan su çeker ve basıncı artırarak düzenli su akışı sağlar. Paket Tip Hidrofor, Dikey Çok Kademeli Hidrofor, Düşey Çok Kademeli Hidrofor gibi çeşitleri bulunmaktadır. Hayatınızı kolaylaştıran hidrofor ürünleri Pazarici.com adresinde…

Pompa, akışkan maddeyi taşımak için kullanılan mekanik aygıt olup içine çektiği sıvıya kinetik ya da potansiyel enerji kazandırmaya yarar. Pompalar, bir giriş ve çıkış borularından oluşur ve sıvıyı hareket ettirmek için mekanik enerji kullanırlar. Genel olarak pompa, akışkanları bir yerden bir yere iletmeye, daha yükseğe çıkarmaya, gazları sıkıştırıp kapalı kapıların içindeki gazların boşaltılması, sıcak su sistemlerinin işletilmesine, su arıtma veya atık suyun atılması gibi birçok farklı amaç için kullanılabilir.

Web sitemizde su teknolojileri kategorisine ait farklı markalarda Sirkülasyon Pompası, Re-Sirkülasyon Pompası, Dalgıç Pompa, Santrifüj Pompa, Havuz Pompası gibi daha birçok ihtiyacınıza uygun olan ürün çeşitlerini bulabilir, özelliklerini inceleyebilir ve hızlıca sipariş verebilirsiniz.

Yaşam Alanlarınızı Isıtan Radyatör ve Havlupan Ürünleri
Isıtma sistemlerinde tesisatının bir parçası olan radyatör (petek) ve havlupan ürünleri mekanı ısıtan ürünlerdir. Radyatör, ev veya iş yerlerinde kullanılan, kapalı devre su döngüsü yoluyla, ısıtılmış suyun enerjisini ortam sıcaklığına aktaran bir sıcaklık kontrol sistemidir.

Kombinin veya merkezi ısıtma sisteminin ısıtmış olduğu suyun içinden geçmesiyle ortamı ısıtan radyatör ürünleri yavaş yavaş yerini yerden ısıtma sistemine bıraksa da halen en çok tercih edilen ürünler arasındadır. Sitemizde farklı ölçüdeki ürünleri karşılaştırabilir ve mekanınıza en uygun olan ürünü seçebilirsiniz. Radyatör ürünleri ağır olduğundan çizilme ve hasar görme olasılığı fazla ürünlerdir. Bu sebeple radyatör (petek) ürünlerini kargo şirketleriyle değil de şehirlerarası taşımacılık yapan dağıtım firmaları yoluyla gönderim sağlamaktayız.

Havlupan, ısınma sistemleri için kullanılan ve genellikle duvarlara monte edilen, yatay veya dikey olarak çalışabilen bir ısıtma cihazıdır. Havlupanlar, banyo veya tuvaletlerdeki havluları kurutmak veya ısınmış bir havluyla kendinizi kurulamak için kullanılabilir. Aynı zamanda, banyo veya tuvaletlerdeki nemli havayı azaltmak için de kullanılabilir.

İhtiyacınız olan radyatör ve havlupan ürünlerini Pazarici.com sitemizden inceleyebilir, detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Batarya ve Armatür Ürünleri İle Suyun Akışına Yön Verin
Bataryalar, geniş bir kullanım alanına sahiptir. Evlerimizde lavabo, mutfak, banyo, duş, küvet gibi farklı alanlarda kullanılırlar. Bunların yanı sıra, endüstriyel alanlarda da bataryalar kullanılır. Örneğin, fabrikalarda, rezidanslarda, hastanelerde vb. birçok alanda bataryalar kullanılır.

Bataryalar, evlerimizde lavabo, mutfak (eviye), banyo, duş, küvet ve fotoselli gibi çeşitli kullanım alanlarında suyun açılıp kapatılması için kullanılan ürünlerdir. Batarya ürünleri, farklı ihtiyaçlar için farklı tasarımlarda üretilmektedir. Lavabo bataryaları, eviye bataryaları, banyo bataryaları, duş bataryaları, küvet bataryaları ve fotoselli batarya gibi birçok seçenek mevcuttur. Bataryaların genellikle krom, çelik, pirinç ve bronz gibi malzemelerden üretilmesi tercih edilir.

Batarya seçerken, tasarım ve fiyat gibi faktörler de önemli olabilir. Ancak, en önemli faktörlerden biri, bataryanın kalitesi ve işlevselliğidir. Bataryaların kalitesi ve dayanıklılığı, uzun vadede tasarruf sağlayarak maddi ve çevresel açıdan avantajlı olabilir.

Bataryalar, evlerimizde suyun akışını kontrol etmek için kullanılan önemli bir parçadır. Lavabo bataryaları, mutfak yani eviye bataryaları, banyo bataryaları, duş bataryaları, küvet bataryaları ve fotoselli batarya gibi çeşitli tipleri bulunur. Bu bataryalar, farklı malzemelerden üretilirler, ancak genellikle krom ve çelik en yaygın kullanılan malzemelerdir. Batarya seçerken, malzeme kalitesi, tasarım, boyut ve fiyat gibi faktörler dikkate alınmalıdır.

Armatür ve batarya ürünlerine, kullanmış olduğunuz alana göre ihtiyacınız olan modellere ve çeşitlerine ulaşabilirsiniz. Batarya fiyatları, armatür fiyatları ve bu ürünlere ait detaylı bilgileri inceleyebilir ayrıca web sitemizden sipariş verebilirsiniz.

Tesisat Malzemeleri
Su Tesisatı Malzemeleri
Muhakkak ki insanoğlunun en önemli ihtiyaçlarından birisi olan su; yapının (daire, villa, iş yeri, dükkan, mağaza, ofis, hastane, rezidans vb.) içerisindeki her kullanım alanına ulaşması önem arz etmektedir. Mutfak, banyo, tuvalet ve su ihtiyacının olduğu her yere suyun rahatlıkla ulaşmasını sağlamak için kullanılan tesisat malzemeleri, güvenli markaların ürünlerinin tercih edilmesi oluşacak problemlerin büyük ölçüde önüne geçecektir. Tesisat malzemeleri sadece temiz su için değil, kullanılan pis suyun, atık su boruları (pimaş) ile tahliye edilmesine de imkan sağlamaktadır.

Dizayn sıhhi tesisat malzemeleri, Dizayn atık su boruları, Dizayn mobil borular (PEX) ve bu malzemelerin ek parçaları tüm tesisat ihtiyaçlarınıza çözüm sunmaktadır. Dizayn ppr boruları, kompozit boruları, ppr ek parçalar, metalli ppr ek parçaları, plastik kaynak makinası, boru makası, atık su ve ek parçalarını Pazariçi web sitemizden sipariş verebilirsiniz.

Dizayn tesisat boru ürünleri arasında yer alan PPRC tesisat borusu ve kompozit tesisat borusu en çok kullanılan ürünlerdir. Bu ürünlerin yanında pprc dirsek, pprc manşon, pprc te, pprc körtapa, kendinden manşonlu kavis, dişli parçalar, batarya bağlantısı ve tesisat için ihtiyacınız olan diğer ürünlere ulaşabilirsiniz.

Yine yerden ısıtma için kullanılan Dizayn PERT Pratica mobil boru, Dizayn PEX-B Plus mobil boru, Dizayn Elastica mobil boru için; kılıflı, kılıfsız, oksijen bariyerli ürün çeşitlerine ulaşabilirsiniz.

Doğalgaz Tesisat Malzemeleri
Doğalgaz yönetmeliği ve şartnamesine uygun ürünleri ve gaz alarm cihazı, sıvı conta, ocak flexi, sayaç flexi, sayaç rekoru, manometre çeşitlerine Pazariçi farkıyla ulaşabilirsiniz.

Vanalar İle Tesisatınızı Yönetin
Vanalar, borulama parçaları arasında ehemmiyetli bir yere sahiptir. Valfler; sıvılara yol verirken onları durdurabilen, karıştırabilen ya da sıvının istikametini ve ölçüsünü değiştiren, akış emniyetini sağlarken tazyik veya ısısını da değiştirebilen tesisat parçalarıdır.

Kollektör, küresel vana, doğalgaz küresel vana, radyatör vanası, termostatik radyatör vanası ürünleri ihtiyaçlarınızı Pazarici.com sitemizden sipariş verebilirsiniz.

Isıtma, Soğutma, Su Teknolojileri, Radyatör & Havlupan, Batarya & Armatür ve Tesisat Malzemelerine Ulaşabileceğiniz Bir Online Alışveriş Sitesi
Kombi, klima, merkezi ısıtma, doğalgazlı şofben, elektrikli şofben, termosifon, boyler, hidrofor, pompa, batarya, armatür, radyatör, havlupan ve tesisat malzemeleri kategorilerinin ürünlerini inceleyebilir, fiyatlarını görebilir ve hızlıca sipariş verebilirsiniz. İstanbul Gaziosmanpaşa’da bulunan merkezimizden de ihtiyacınız olan ürünleri alabilirsiniz.

Aradığınız Ürünler Bu Pazarda | Pazarici.com…

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 256 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • pazarici.com güvenilirmi ?

  • pazarici.com iletişim

  • pazarici.com yorumlar

  • pazarici.com anlaşmalı kargo

  • pazarici.com garanti ve iade şartları

Biz Neredeyiz ?