Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

cikolatahediyem.com

Siz sadece kime hediye almak istediğinizi seçin

cikolatahediyem alışveriş sitesi

Kişiye özel tasarım çikolata fikriyle ilk kez 2013 yılında Çikolatacı Kız Ahu (cikolatacikizahu) ismiyle sektöre girmiş ve kişiye özel çikolata sektörünün öncüsü olarak, yıllar geçtikçe artan tecrübemiz ve müşteri memnuniyetimiz ile bu günlere gelmiş bulunmaktayız. Müşterilerimize daha iyi hizmet sunabilmek ve sizleri ve sevdiklerinizi mutlu edebilmek adına 2018 yılında yeni atılımlar yapmış ve ailemizi büyütmüş bulunmaktayız. Chocolate Store Gıda San. Tic. Ltd. Şti. firması olarak tamamen müşteri memnuniyeti odaklı politikamız ile internet sitemiz Çikolata Hediyem ve mağazamız Chocolate Store ile sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz. Kişiye özel çikolata ve diğer kişiye özel hediye ürün seçeneklerimizle internet sitemizden güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Siz sadece kime hediye almak istediğinizi seçin. Biz sizin için gerisini düşündük tasarladık ve en rahat, keyifli ve güzel haliyle sunmak için çalıştık ve çalışıyoruz.

İlginiz için her zaman teşekkürü borç biliriz.

Çikolatayı hepimiz çok severiz. Gerçek bir mutluluk kaynağı olan çikolatadan bahsederken bile damağımızda tadını hissederiz. Bazen küçük bir parça çikolata bile yüzümüzü gülümsetmeye, bizi mutlu etmeye yeterken; bu çikolatanın bir deözel günler için hediye olarak hazırlandığını düşünün… Birbirimize olan sevgimizi göstermenin en güzel yolu kalpten gelen sevgi sözleri ve onları taçlandıran hediyeler değil midir? Biliriz ki küçücük bir hediye kocaman mutluluklar getirir. Mutluluklar paylaştıkça çoğalır… Sevdiklerinizi mutlu etmenizi sağlayacak çikolata ve çiçek hediye sitesi cikolatahediyem, bir tıkla en özel zamanlarınız için en özel hediyeleri sizlerle buluşturuyor. Çikolata ve çiçek hediye çeşitlerimiz her özel gün için ayrı ayrı hazırlanmıştır. İstediğiniz kişilere özel hazırlanacak kişiye özel hediyeleri çikolata ve çiçek hediye kategorileri altında ayrı ayrı bulabilirsiniz. Sevgiliye özel hediye çiçek, sevgiliye özel çikolata, arkadaşa özel hediye çiçek ve çikolata, sevgiliye özel fotoğraflı çikolata, çiçek ve çikolatalar, doğum günü çikolatası, doğum günü çiçek hediyesi, arkadaşa doğum günü hediyesi, , güzel söz ve yazılarla süslenmiş yazılı özel gün çikolatası, özel gün hediyeleri, söz çikolatası, nişan çikolatası, nikah çikolatası, isimli söz çikolatası,kınabekarlığa veda hediyeleri ve çikolataları, anneye özel hediye çiçek ve çikolata, anneler günü hediyesi, babalara özel hediye çiçek ve çikolatalar, doktor, öğretmen, polis vb. tüm meslek gruplarına özel hediye çiçek ve çikolatalar, yeni bebek çikolatası,yeni bebek hediyesi, asker hediyesi çikolata, sünnet, mezuniyet vb. tüm özel gün çikolata ve çiçek hediye paketleriniz çeşitli tasarım ve modellerle hem kargo hem aynı gün teslim hediye çiçek ve çikolata seçenekleri ile cikolatahediyem sitesinde sizler için hazırlandı. >

Çikolata ve Çiçek Özel Gün Hediyeleri
Yılbaşı, anneler günü, babalar günü, öğretmenler günü vb. özel günlerde sevdikleriniz için en özel hediye seçenekleri ; yılbaşı çiçek ve çikolata hediyesi, anneler günü hediyesi, babalar günü hediyesi, öğretmenler günü hediyesi çikolata ve çiçek sitemizde sizler için hazırlandı.

Sevgiliye Özel
Sevmek ve sevilmek insanı güzel yapan yegane değerlerden biridir. Sevgiyi kalbimizde hissettiğimiz zaman yaşadığımız mutluluğun tarifi yoktur. Sevgimizi göstermenin çeşitli yolları vardır. Sevgiyi göstermenin en güzel yoludur sevgiliden gelen hediye, sevgiliye giden hediye. SevgiliyeHediye için Çikolata ve Çiçek başlığı altında sevgili bölümüne giriş yaparak, sevgili için her özel güne uygun çiçek ve çikolata hediye seçenekleri bulabilirsiniz. Sevgiliye çikolata, sevgiliye çiçek, sevgiliye kupa, sevgiliye özel fotoğraflı hediyelerimizi inceleyebilirsiniz. Sevgiliye doğum günü hediyesi, yıldönümü hediyeleri, özür dilemenin en güzel yollarından biri olan sevgiliden özür dileme hediyesi, aynı gün teslim sevgili hediyesiseçenekleri de sitemizde mevcuttur.

Geçmiş Olsun
Geçmiş olsun hediyelerinde, geçmiş olsun çikolatası, geçmiş olsun çiçek ve çikolata, aynı gün teslim geçmiş olsun hediye seçenekleri çiçek ve çikolata paketleri sizin için özenle tasarlandı.

Good Vibes
Güne güzel başlamak için tavsiyeler …
Arkadaşlarınıza sevdiklerinize gün içinde tatlı bir sürpriz yapmak ister misiniz ?Thinkpositive be positive sloganıyla her güne bir mutluluk sığdırmak için goodvibeschocolate ve goodvibes çikolata çiçekmotivasyon hediyesini kardeşinize, arkadaşınıza, sevgilinize, anne ve babanıza tüm sevdiklerinize içimden geldi diyerek göndermeniz için hazırladık.

Annelere ve Babalara Özel…
Anne ve babalar, bir evladın hayatındaki en kıymetlileri.

Annelerimiz bizi bu dünyaya getiren ve bizim için pek çok fedakârlığa katlanan eşsiz değerlerimizdir. Anne sevgisi sevgilerin en güzeli, en değerlisidir. Annelerinize sevginizi göstermenin en güzel yollarından biri de onları kendileri için özel olarak hazırlanmış hediyelerle şımartmak olabilir. Anneler gününde, anne doğum gününde, özel günlerinizde annelerinize özel; Anneler Günü Hediyesi, anneler günü çikolatası, kişiye özel kupa bardak, kişiye özel fotoğraflı çikolata, anneye çiçek çikolata hediye seçeneklerine sitemizde Anneye Hediye ve Annelere Özel başlıkları altından ulaşabilirsiniz.

Babalarımız…Hayatımızdaki ilk kahramanlarımız.. Çocuklarının kendilerine gösterdiği sevgi eminiz ki babalar için en kıymetli armağandır. ChocolateStore, cikolatahediyem sitesi sizlere, babalarınızı mutlu edebilmeniz için özel hediye seçenekleri sunuyor. Babalar gününde, babanızın doğum gününde, babanıza özel, Babalar Günü Hediyesi, babaya özel çikolata, fotoğraflı kupa bardak, aynı gün teslim babaya hediye seçeneklerine sitemizdeÇikolata ve Çiçek başlıkları altında, Babaya Hediye ve Babalara Özel, Babalar Günü linklerinden ulaşabilirsiniz.

Arkadaşa Özel…
Arkadaşlık, bir şeyleri paylaşmak, beraber gülmek, eğlenmek, beraber ağlamak, üzülmektir. Arkadaşlık karşılıklı güven demektir. Hayatın bize sunduğu en büyük armağandır arkadaşlarımız ve dostlarımız. Arkadaşlarınıza kendini özel hissettirecek, arkadaşlığınızı pekiştirecek kalıcı bir hediye vermek istiyorsanız en güzel çikolata, kupa bardak hediyelerinizi kendiniz oluşturabilirsiniz. Kadın Arkadaşa Hediye ve Erkek Arkadaşa Hediye, özel doğum günü hediyesi, geçmiş olsun hediyesi, özür dilerim hediyesi, yeni iş hediyesi, asker hediyesi, meslek hediyeleri, bff hediyeleri, best friend forever ve en yakın arkadaş hediyelerine cikolatahediyem sitesinde Arkadaşa Hediye ve Arkadaşlara Özel başlıkları altından kolaylıkla ulaşabilir, arkadaşlarınıza unutamayacakları sürpizler yapabilirsiniz.

Doğum Günü
Doğum Günümüz, hepimizin sevdiklerimiz tarafından hatırlanmasını istediğimiz en özel günümüzdür. Bu özel ve anlamlı günde herkes hediyelerle şımartılmak ister. Bu hediye bazen güzel bir söz, bazen saklamaya değer bir obje, bazen ağzımızı tatlandıracak bir yiyecek olabilir. Sevdiklerimize alacağımız Doğum Günü Hediyesi özel olmalıdır. En özel doğum günü hediyelerini cikolatahediyem sitesi sizler için düşündü ve tasarladı. Doğum gününde sevdiklerinize sunabileceğiniz, onunla yaşadığınız anları hatırlatacak doğum günü hediyelerine, özel tasarım çiçek ve çikolata, kişiye özel fotoğraflı kupa bardak paketlerimize Çikolata ve Çiçek , Sevgiliye Hediye, Arkadaşa Hediye, Özel Gün Hediyeleri bölümlerinden ulaşabilirsiniz. Doğum Günü Çikolatası, fotoğraflı çikolata, isimli çikolata ve kişiye özel doğum günü hediyesi seçenekleri için hediye almak istediğiniz kişinin alt kategorisine girmeniz yeterli olacaktır.

HappyBirthday
En mutlu günüm doğum günüm diyorsanız ve sevdiklerinizi de bu en mutlu gününde mutlu etmek istiyorsanız en güzel doğum günü hediyesi seçenekleri sizin için hazırlandı. HappyBirthday Doğum Günü Çikolata ve Çiçek hediyeleri cikolatahediyem de sizler için tasarlandı.

Evlilik Teklifi ve Evlilik Hazırlıkları

Sevdiğinize en özel evlilik teklifini yapmak için hazır mısınız? En özel evlilik teklifi fikirlerini düşünürken Sürpriz Evlilik Teklifi Çikolatamızla farklılık yaratabilirsiniz. Evlilik teklifi heyecanınızı özel evlilik teklifi çikolatasıyla süsleyebilirsiniz.

Evlilik insan hayatı için en özel, en anlamlı, en önemli değerlerdendir. Aile oluşumunun temelidir. Evlilik hazırlıklarında, söz, nişan hazırlıkları telaşı arasında kişilerin en sevdiği ve özendiği kısmı Söz Nişan Nikah Hediyeleri, söz çikolatası, nişan hediyelikleri, nikah şekerleri, evlilik hediyesi, nişan çikolatası seçimleridir. Herkes bu hediyelerin en güzelini en özelini seçmek ister.

Bir yandan evlilik heyecanı, bir yandan hazırlıklar derken bir anda tatlı bir koşuşturma içinde olursunuz. Bu tatlı koşuşturma içinde söz nişan çikolatası nasıl olmalıdır, nerden alınır derken, en özel Söz Çikolatalarını, Nişan Çikolatalarını, cikolatahediyem sitesinde bulabilirsiniz. Söz çikolataları, nişan çikolataları, kendi istediğiniz şekilde, size özel, kişiye özel olarak hazırlanmaktadır.

Evlilik yıl dönümünüzde eşinize, özel tasarım çikolata ve çiçek hediye setleriyle, Happy Anniversary Gift, Evlilik Yıldönümü Hediyesi ile güzel bir sürpriz yapabilirsiniz.

Bebeklere Özel…
Evlat sahibi olmak her insanın hayatında tadabileceği en müthiş en tarif edilemez, en güzel duygulardan biridir. Bebekler dünyaya geldiklerinde anne ve babalar olsun, bebeğin yakınları olsun bu sevinçlerini paylaşmak için çeşitli hediyeler dağıtırlar. Yeni Bebek Çikolatası bu hediyeler arasında en çok tercih edilen hediyedir. Çünkü çikolata, sevinci ve mutluğu paylaşmanın en tatlı yoludur. Doğum hazırlıkları, baby shower hazırlıklarında ve kutlamalarında, mevlütlerde ve bebek mevlidinde, sevdiklerinizle paylaşabileceğiniz hoş geldin bebek hediyesi, erkek yeni bebek çikolatası, kız yeni bebek çikolatası mevlüt çikolataları, bebek mevlit çikolataları, babyshower için çikolatalar, sitemizde sizleri bekliyor.

Aynı Gün Teslim Hediye/ İstanbul içi
Aynı gün teslim doğum günü hediyesi, aynı gün teslim hediye çiçek, aynı gün teslim hediye çikolata, sevgiliye aynı gün teslim hediye, arkadaşa aynı gün teslim hediye çikolata ve çiçek, aynı gün teslim bebek hediyesi seçenekleri ve bir çok hediye üründe aynı gün teslim seçenekleri ile ürününüz sitemizde siparişinizi verdikten sonra ertesi gün 12:00-18:00 saatleri arasında İstanbul içinde istediğiniz adrese teslim edilir.

Devamını Göster

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 128 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • cikolatahediyem.com güvenilirmi ?

  • cikolatahediyem.com iletişim

  • cikolatahediyem.com yorumlar

  • cikolatahediyem.com anlaşmalı kargo

  • cikolatahediyem.com garanti ve iade şartları

Biz Neredeyiz ?