Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

zadehelva.com

Zade Helva | 1962'den Bu Güne

zadehelva.com alışveriş sitesi

Helvacı Hacı Mehmet Zade, tatlı yolculuğuna 1962 yılında başladı. Helva konusundaki yeteneği, ürünlerinin damaklarında bıraktığı tat ve ürünlerinin estetiğine verdiği önem daha o yıllarda hissediliyordu. Geçen yıllar ile birlikte müdavimlerinin vazgeçilmezi haline gelen Helvacı Hacı Mehmet Zade; ürün portföyünü gün geçtikçe artırarak aranılan lezzetler arasındadır.

Helvacı Hacı Mehmet Zade, rengarenk akide şekerleri onlarca çeşit ürünleri, hangisini tadacağınıza karar vermekte zorluk çektiğiniz tahin helvaları, çekme helvaları, taze meyvelerden hazırlanmış reçelleri ile ürün çeşitliliği konusundaki hakimiyetini korumaktadır. Ürünlerini birer sanat eseri olarak kabul eden Helvacı Hacı Mehmet Zade, kişilere ve firmalara özel olarak hazırlanmış tasarımları, orijinal dizayn edilmiş ürün paketleri ile de farklılığını vurgulamaktadır.

Helvacı Hacı Mehmet Zade el yapımı olarak üretilen ürünlerdeki esas hedef o zamanlardan bu zamana hep müşteri memnuniyetidir. Bu doğrultuda, kaliteden taviz verilmeksizin üretimin her sürecinde en ince ayrıntılara kadar her nokta kontrol edilmektedir.

Asıl amacı geçmiş tatlar ile gelecek zaman arasında köprü oluşturmak olan Helvacı Hacı Mehmet Zade; bu anlamda yaratıcılığını ve yeteneğini tutkusu ile birleştirerek vazgeçilmezliğini hep korumuştur.

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 256 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • zadehelva.com güvenilir mi

  • zadehelva.com iletişim

  • zadehelva.com yorumlar

  • zadehelva.com anlaşmalı kargo

  • zadehelva.com garanti ve iade şartları

Biz Neredeyiz ?