Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

duffmart.com

Duffmart® | Verimli ve Sağlam Ürünler

duffmart alışveriş sitesi

Duffmart, yaklaşık 25 yıllık tecrübesiyle faaliyet gösteren Ayka Şirketler Grup’un 2016 yılında hayata geçirdiği kalite, inovasyon ve enerji verimliliğine dayalı geliştirdiği sektörün genç ve dinamik bir markasıdır.

Enerji ve suyun her geçen gün daha da kıymetli hale geldiği günümüzde radyatör, boyler, termoboyler, termosifon, banyopan, ani su ısıtıcıları, havlupan, su arıtma ürünleri, genleşme tankları, vanalar, pompalar, hidroforlar ile ısıtma ve soğutma sektörüne kaliteli, güvenilir ve hızlı hizmeti ana amaç edinen Ayka Grup, kuruluşundan itibaren gelişimini sürdürmekte ve gerek imalatını ve ithalatını yaptığı ürün gamı gerekse distribütörlüğünü yaptığı markalarla müşterilerine kaliteli ürünleri rasyonel verimlilikle ulaştırmayı amaç edinmektedir.

Ülkemizde ısıtma, soğutma ve su basınçlandırma alanında birçok ürünün birden fazla satış kanalıyla tüketicilerine ulaştığı malumunuzdur. Duffmart olarak biz bu hizmet halkasında verimli, kazan kazan felsefesini benimsemiş adil ve dürüst bir yaklaşımla paydaşlarına sektörün ihtiyacı olan ürün ve hizmetlerin ulaşmasını öncülük etmek için varız. Duffmart olarak inovasyona dayalı çok çeşitli ürünlerimiz ile 7/24 hizmetinizdeyiz.

Domestik ve endüstriyel alanda bireysel ve kurumsal müşterilerimizin ihtiyaç ve gereksinimleri doğrultusunda inovatif ve verimlilik esaslı ürün konseptiyle faaliyet gösteren Duffmart, yüksek müşteri memnuniyet ilkesiyle Türkiye pazarında faaliyet göstermektedir. Su teknolojilerinde pompa ve hidrofor, ısıtma alanında alüminyum radyatör, havlupan ve ısıtıcılar, bahçe makinelerinde çapa makinesi, su ısıtma ürünlerinde termosifon, şofben, termoboyler ve boylerpan, arıtma alanında su filtreleri ile ev yaşam alanında onlarca ürün ile sektöründe kaliteli, güvenilir ve hızlı hizmeti ana amaç edinen Duffmart yüksek kalite standartları ile yaptığı üretimleri, gerek ithalatını yaptığı ürün gamı gerekse distribütörlüğünü yaptığı marka ve ürünlerle müşterilerine kaliteli ürünleri rasyonel verimlilikle ulaştırmayı amaç edinmektedir.

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 256 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • duffmart.com güvenilirmi ?

  • duffmart.com iletişim

  • duffmart.com yorumlar

  • duffmart.com anlaşmalı kargo

  • duffmart.com garanti ve iade şartları

Biz Neredeyiz ?