Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

evsuaritma.com

Ev Su Arıtma - Filtreler, Markalar Fiyatlar İndirim

evsuaritma.com alışveriş sitesi

Kurumsal Çevre Mühendisliği firması Pusula Çevre Teknolojileri Arıtma Sis ve San Tic Ltd Şti iştiraki olan evsuaritma.com; temiz su ve atıksu arıtma konusunda uzun yıllar tecrübesini evsel ve ticari arıtma sistemleri konusunda göstermek amacıyla 14 yıl önce Türkiye’nin İlk Online Su Arıtma Cihazı ve Ürünlerine ait ticaret sitesi kurmuştur.

evsuaritma.com olarak, biz bir Türkiye markası olma rüyamızı; önce inanarak, sonra inandığımız bu değerler uğrunda, profesyonel mühendislik hizmetlerini layıkıyla vererek gerçekleştirdik. İş hayatının temel vazgeçilmez ilkesi; hızlı, dürüst, ilkeli, açık olmaktır.

Su arıtma sistemlerinin dizayn ve uygulama alanlarında faaliyet gösteren ve ana amaç olarak, güncel müşteri ihtiyaçları doğrultusunda müşteri memnuniyetini ilke edinmiş bir mühendislik firmasıdır. evsuaritma.com gerek satış-organizasyon yapısı, gerekse satış sonrası hizmetler için oluşturduğu mühendislik kadrosu mevcuttur.

HEDEFİMİZ, insanlar için daha sağlıklı hayat kalitesi sağlamak ve ülkemizin gelişmesinin sürmesi için üstümüze düşen görevi yapmaktır. Değişen ve gelişen yeni dünya pazarlarına anında uyum sağlayacak, bu gelişmeleri iç piyasamızla paylaşıp ,milletimize teknolojiyi profesyonel ve ekonomik bir şekilde sunmaya devam edecektir.

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 128 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • evsuaritma.com güvenilirmi ?

  • evsuaritma.com iletişim

  • evsuaritma.com yorumlar

  • evsuaritma.com anlaşmalı kargo

  • evsuaritma.com garanti ve iade şartları

Biz Neredeyiz ?