Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

elektrikurunleri.com

En Ucuz Elektrik ve Aydınlatma Malzemeleri

Elektrikurunleri.com alışveriş sitesi

2007 yılında İstanbul Karaköy’de elektrik ürünleri satışı yapmak üzere kurulan Seka Elektrik, 2009 yılında elektrikurunleri.com online satış mağazasını hayata geçirmiştir. Fiziksel mağazamız ve sanal mağazamız elektrikle ilgili ihtiyaç duyulacak hemen hemen her malzemeyi ürün gamında bulundurmaktadır. Son derece geniş olan ürün yelpazesinde anahtar ve priz çeşitleri, ampul çeşitleri, aydınlatma ürünleri, LED armatür spotlar, LED şeritler, diafon sistemleri, şalt malzemeler, kablo çeşitleri, fiş ve priz çeşitleri, tesisat malzemeleri, mağaza aydınlatmaları, pano ve kutu çeşitleri, ışıldak fenerler, ısıtıcılar, network ürünleri, vantilatörler gibi pek çok ürün mevcuttur.

Tüm ürün gruplarında yüksek performanslı, dayanıklı ve gelişmiş teknik özelliklere sahip ürünleri uygun fiyatlarla kullanıcılara sunuyoruz. Alanında uzman ekibimizle fiziki mağazamızda verdiğimiz kaliteli hizmeti, aynı yüksek standartlarla sanal ortama da taşıyoruz. Aradığınız ürünü rahatlıkla bulabileceğiniz kullanımı kolay online satış mağazamızda ödeme güvenliği de en üst seviyede tutulmaktadır.

Faaliyetlerimizi müşteri memnuniyeti ilkesinin ve sahip olduğumuz yüksek iş ahlakının sağladığı disiplinle yürütmekteyiz. Değer üreten işletme anlayışıyla, her zaman daha iyinin izini sürüyoruz.

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 256 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • Elektrikurunleri.com Güvenilirmi

  • Elektrikurunleri.com İletişim

  • Elektrikurunleri.com Yorumları

  • Elektrik Malzemeleri Anlaşmalı Kargo

  • Elektrikurunleri.com Garanti ve İade Şartları

    Vazgeçme Almış olduğunuz ürünü ambalajını açmadan, kullanmadan, bozulmasına imkan vermeden teslim tarihinden itibaren (7) gün içinde iade edebilirsiniz. Ürünü iade etmeden önce iade nedeninizi belirterek fatura numaranız ve sipariş numaranızı içeren bir email ile info@sekaelektrik.com.tr veya info@elektrikurunleri.com adresine gönderiniz. Şirketimiz gönderdiğiniz e-mail veya faksı alır almaz sizinle temasa geçecek, ürünü nasıl iade edeceğiniz size bildirilecektir. Ürünle beraber adınıza kesilen faturada geri gönderilmelidir. İade edilen ürün yerine bir başka ürün veya ürünün bedeli kredi kartınıza iade edilecektir. İade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları tarafınızdan karşılanacaktır. Taşıma Sırasında Hasar Görmüş Ürünler Taşıma sırasında zarar görmüş ürünler teslim alınmamalı ve taşıma şirketine hasar ile ilgili bir tutanak tutturulmalıdır. Ürüne zarar vermeyecek şekilde kutuda, ambalajda olabilecek küçük eziklerden dolayı ürün iade edilmemelidir. Fakat tarafınızdan teslim alındıktan sonra taşıma firması görevini yerine getirdiği kabul edilmiş sayılacaktır. Kabul edilmeyen ürünün hasar tutanağı tarafınızdan mağazamıza ulaştırıldıktan sonra, Mağazamız en kısa süre içinde ürünün yenisini size en sağlıklı şekilde ulaştıracaktır. Hatalı Ürünler Teslimat sırasında fark edilemeyip uygulamada meydana çıkan hatalı ürünleri hatalarını belirterek fatura ve sipariş numaralarınızı içeren e-maili info@sekaelektrik.com.tr veya info@elektrikurunleri.com adresine gönderiniz. İade gerekçeniz uygun görülürse faturayı iade edilen ürün ile birlikte mağazamıza gönderdikten sonra hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir; İade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları tarafınızdan karşılanacaktır.

Biz Neredeyiz ?