Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

emaxima.com.tr

Yeni Nesil LED Aydınlatma Ürünleri

emaxima.com.tr alışveriş sitesi

Dış Ticaret sektöründe uzun yıllara yayılan başarılarıyla adından sıkça söz ettiren firmamız 2006 yılından itibaren enerji tasarruflu ampul ithalatına başlamış, alanında güvenilir bir firma olmuştur.

MAXIMA yeni çıkan trendleri takip ederek, ürün gamında her zaman pil, yeni nesil ampul ve aydınlatma grubu elemanlarını bulundurmakta ve sizleri yeni nesil ürünler ile en hesaplı şekilde buluşturmayı sürdürmektedir.

Her geçen gün piyasa payını arttırmaya devam eden MAXIMA markalı ampul ve aydınlatma elemanları, gerçek yaşam saati, gerçek watt ve gerçek lümen şeklinde imal ettirilmektedir. İthalat sırasında her model TSE tarafından CE testlerine tabi tutulmakta ve lümen ve watt değerleri kontrol edilmektedir. Piyasada birçok marka maalesef aynı hassasiyeti göstermemekte ve beyan edilenin aksine çok düşük kalite ve özelliklere sahip ürünleri ithal ederek satışlarını gerçekleştirmektedir. Ayrıca düşük kalite parça ithal ederek ülkemizde montaj yapılması da bir gerçektir. Bu şekilde üretilmiş ürünlerde üretim öncesi ve sonrası CE standartları ölçülmediğinden kullanımı sırasında güvenlik riski taşıdıkları aşikardır.

Firmamız 2018 yılı itibarıyla tescilli markamız olan MAXIMA ile uygun fiyatlı Alkalin, Super Heavy Duty ve Düğme Pil ürünlerimizi de sizlere sunmaya başlamıştır. Tüm MAXIMA ürünlerimiz, kendi ürün gruplarıyla ilgili güncel yasalar çerçevesinde gerekli sertifikalara (CE v.s.) sahiptir. MAXIMA ürünlerimiz ve detaylı bilgi için web sitemizi ziyaret edebilir ya da iletişim bilgilerimizden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 256 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • emaxima.com.tr güvenilirmi ?

  • emaxima.com.tr iletişim

  • emaxima.com.tr yorumlar

  • emaxima.com.tr anlaşmalı kargo

  • emaxima.com.tr garanti ve iade şartları

Biz Neredeyiz ?