Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

evperest.com

Yaşam Alanlarızı Güzelleştirir

evperest.com alışveriş sitesi

1998 Yılında mağazacılık sektörüne ÇALIŞKANLAR GRUP adıyla giriş yapan firmamız mobilya,halı,tekstil ve züccaciye ürünleri ile sektörde faaliyet göstermeye başlamıştır.

2015 yılında gelişen ve değişen günümüz şartları ve müşteri talepleri doğrultusunda markalaşma sürecine giderek “EVPEREST”markası ile E-Ticaret sektöründe boy göstermeye başlamıştır.

E-Ticaret üzerinden Türkiye’nin dört bir yanına ulaşan “Evperest”, ürün çeşitliliği ve markalaşma süreciyle sektörde farklı bir konuma gelmiştir.

Teslimat Koşulları
Sipariş ettiğim ürünü ne zaman teslim alabilirim?

Hafta sonu verilen siparişleriniz Pazartesi günleri işleme girecektir. www.evperest.com ‘dan verdiğiniz siparişi;ürününüz kargoya verilirken size e-posta olarak gönderilen sipariş takip numarası ile takip edebilirsiniz.

www.evperest.com Türkiye’nin tüm illerine sipariş ulaştırabilmektedir.

www.evperest.com’un gerekli gördüğü durumlarda diğer taşıma şirketlerinden yararlanma hakkını saklı tutar.

Taşma konusundaki kargo şirketleri ürünlerin son kullanıcıya eksiksiz ve sağlam ulaştırılmasında sorumludur.

Alıcı (müşteri) hatası nedeni ile oluşabilecek yanlış ya da eksik adres bildirimi gibi durumlar da sorumluluk kabul edilmemektedir.

www.evperest.com adresinden bize ulasan siparişler Kargo firmasına en geç 7 iş günü içerisinde ulaştırılır.

Ürün ulaştırılması sırasında taşıma şirketi tarafından doğacak gecikmeler www.evperest.com sorumluluğu dışındadır.

Ürün gönderimlerinde mücbir sebepten veya www.evperest.com’dan kaynaklanmayan nedenlerden doğacak gecikmeler www.evperest.com sorumluluğu dışındadır.

www.evperest.com adresinden verilen tüm siparişler bir sonraki iş günü işleme konur.

Alıcı (müşteri) hatası nedeni ile oluşabilecek yanlış ürün siparişinin değişiminden doğacak tüm kargo ve ulaştırma giderleri alıcı (müşteri) tarafından karşılanacaktır.

Sevkiyat tarafınıza teslim edilmek üzereyken kargo yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.

Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olursunuz .

Kargo yetkilisi görevini yerine getirdikten sonra ortaya çıkabilecek hasar, kırık vb. durumlardan müşterinin sorumlu olduğunu unutmamalısınız.

Teslimat ve Fatura Bilgileri:

Siparişiniz sizin girmiş olduğunuz teslimat adresine gönderilecektir. Teslimatların gecikmesindeki en sık karşılaşılan sorunlardan biri adres bilgilerinin yetersiz olmasıdır. Lütfen teslimat adresinizi tam ve eksiksiz olarak giriniz. Fatura adres bilgileri faturalama işleminden sonra değiştirilemeyeceğinden Fatura bilgilerinizin doğruluğundan emin olmadan siparişi onaylamayınız.

Sadece Adrese Teslimat Yapılır:

Tüm gönderiler adrese ve ilgili şahsa teslim edilir. Alıcının adreste olmaması durumunda birinci dereceden yakınına kimlik bilgilerinin kontrolünden sonra teslimat yapılabilir.

Stok Bilgisi:

Verdiğiniz siparişlerde çoğunlukla kişiye özel üretim olduğu için stoklarımızda veya tedarikçi firmaların stoklarında bulunamaması durumu söz konusu olmaktadır. Bu gibi durumlarda irtibat telefonlarınızdan veya e-postanızdan mutlaka size aynı gün ulaşılarak haber verilecektir. Size ulaşabilmemiz için lütfen kişisel bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz.

Alternatif Alıcı Bilgileri:

Siparişlerinizi sizin dışınızda bir kişi teslim alacak ise bu kişinin ismini teslimat bilgilerinde lütfen belirtiniz. Kargo görevlisine kimlik ibrazı karşılığında ürünü teslim alabilirsiniz.

Adres Bilgileri:

Siparişinizin size en çabuk şekilde ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık yazınız. Hatta varsa adresinizin tarif bilgilerini de bu bölüme yazabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
12 Taksit
12 Taksit
12 Taksit
12 Taksit
12 Taksit
12 Taksit
12 Taksit
12 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 128 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • evperest.com güvenilirmi ?

  • evperest.com iletişim

  • evperest.com yorumlar

  • evperest.com anlaşmalı kargo

  • evperest.com garanti ve iade şartları

Biz Neredeyiz ?