Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

garandere.com

Soğuk Sıkım Zeytinyağı | Garandere Natürel Zeytinyağları | Milas

garandere alışveriş sitesi

Doğanın Altın İksiri Garandere Zeytinyağı Her damlası katkısız, her damlası şifa…

Güney Ege’de doğmuş eşsiz bir gelenek bizimkisi. Geçmişten geleceğe ailece atıldığımız bu serüven Milas’ın güneyinde küçük bir dağ olan Garandere’den (Halk dili ile söylenişi) topladığımız zeytinler ile başlıyor.

Antik çağlardan beri zeytinyağı üretimi yapılan yöremizde, geleneklerine bağlı, yeni nesil teknolojileri benimseyen, kalite ve doğa odaklı bir markayız.

Zeytinyağımızı tutkuyla, emekle, özenle ve sevgiyle sizler için şişeliyoruz. Bir şişe Garandere Zeytinyağı ile sıcak Ege güneşini, ağaçlarımızın yaprakları arasındaki tuzlu Bafa esintisini ve meyvelerimizi besleyen verimli topraklarımızın şifasını alacaksınız

İşimizi Zeytin Ağaçlarının Kadim Geçmişine Saygı Duyarak Özenle Yapıyoruz

İlkelerimiz arasında doğallık, kalite ve hijyen esastır.

Tamamı kendi bahçelerimizde yetişen zeytinleri doğru teknik ile topluyor, aynı gün hiç bekletmeden ve kimyasal yola başvurmadan üretiyoruz.

Ata geleneğimizi adım adım öğrendiğimiz bilgiler, edindiğimiz tecrübeler ve çağımızın gelişmiş üretim teknikleriyle buluşturuyor; yüksek kaliteli zeytinyağı üreterek sizlerle paylaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Rekor Polifenol Değeri ile Kusursuz Zeytinyağını Tercih Edenlere
​Gerçek sızma soğuk sıkım zeytinyağlarımız Memecik türü zeytinden elde edilen zeytinyağlardır.

Memecik zeytini dünyada eşi benzeri olmayan bir tiptir ve sadece yöremizde yetişir. Bu, zeytinyağımızı diğerlerinden ayıran en önemli faktördür. Memecik zeytini yüksek polifenol seviyesi ile sağlığınızı korumaya yardımcı olacak en güçlü savaşçılardan biridir.

Coğrafi İşaretli, Avrupa Birliği tarafından tescillenen, ödüllü zeytinyağlarımızın kendine has yoğun meyvemsi bir aroması vardır. Uygun koşullarda ve doğru şekilde sıkım yapılan zeytinyağlarımız, rekor polifenol değerleri, güçlü meyvemsi aroması ve dengeli acılığı ile kusursuzdur…

​Neden Garandere Zeytinyağı?

Gerçek Sızma Soğuk Sıkım Zeytinyağlarımız, Güney Ege’nin Antik çağlardan kalma şehri (Mylasa) Milas’ın Bafa (Heraklia) Köyündeki zeytinliklerimizde yetişen, Memecik türü zeytinden elde edilen zeytinyağlarıdır.

​Zeytinyağlarımız, yalnızca Garandere topraklarında yetişmiş zeytin ağaçlarının meyvelerinden ve hiçbir kimyasal işlem görmeden elde edilen doğal ürünlerdir.

​Yağlarımız, erken hasat döneminde kendi bahçemizden, toprağa değmeden toplanan zeytinlerden soğuk sıkım yöntemiyle üretilir. Garandere zeytinyağları zeytinliklerimizden toplanan zeytinlerin en kısa sürede sıkılarak çıkan “zeytin meyvesinin suyudur”.

​Garandere Zeytinyağları, dalından başlayarak ambalajlanıp satışa sunuluncaya kadarki üretim ve kalite zincirinin her aşamasında uzman kadromuz tarafından kontrol edilip onaylandıktan sonra satışa sunulmaktadır.

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 128 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • garandere.com güvenilirmi ?

  • garandere.com iletişim

  • garandere.com yorumlar

  • garandere.com anlaşmalı kargo

  • garandere.com garanti ve iade şartları

Biz Neredeyiz ?