Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

kocabaspeynir.com

Kocabaş Peynir – Havran'dan sofralarınıza butik üretim lezzetler

kocabaspeynir alışveriş sitesi

En doğal ve lezzetli ürünü sunma gayesi ile 1960 yılında başladığımız yolculuğumuz 3 kuşaktır dededen toruna devam etmektedir. Yılların mandıracılık tecrübesi, dededen öğrendiğimiz kadim geleneksel usuller ve teknolojinin olanaklarını birleştirdiğimiz ürünlerimiz ile en kalitelisini sunmaya devam ediyoruz. Kendi çocuklarımıza yedirmeyeceğimiz hiçbir ürünü sizlere yedirmiyoruz.

Sakin şehir Havran meralarının temiz havası, suyu, şifa kaynağı yeşillikleri ile yetişen hayvanların doğal sütlerini Havran – İnönü Köyü’ndeki mandıramızda en hijyenik koşullarda işliyoruz. Geleneksel yöntemler ile teknolojik şartların kullanıldığı mandıramızda doğal sütleri en lezzetli peynirler haline getiriyoruz.

Edremit ve Havran’daki zeytin bahçelerimizde en kaliteli hasatların ürünleri zeytinlerimizi titizlikle işliyor, sağlık kaynağı zeytin ve zeytinyağlarımızı sofralarınıza sunuyoruz.

Herkesin gerçek ürünlere ve sağlıklı lezzetlere ulaşabilmesi gerektiği görüşü ile şubelerimiz, satış noktalarımız ve online satış web sitemiz ile Türkiye’nin her yerine ulaşıyoruz.

Şık Süt olarak; endüstriyel üretim ve tüketimin hakim olduğu günümüzde gelenekselliği koruyor, ürünlerimizi geleneksel yöntemler ile üretiyor ve çocuklarınıza güvenle yedirebileceğiniz ürünler sunuyoruz.

Sağlıklı beslenmenin ve bağışıklık sistemini güçlü tutmanın elzem olduğu dönemde; sağlıklı, kaliteli ve en doğal ürünlerimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet etmekten gurur duyuyoruz.

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 128 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • kocabaspeynir.com güvenilirmi ?

  • kocabaspeynir.com iletişim

  • kocabaspeynir.com yorumlar

  • kocabaspeynir.com anlaşmalı kargo

  • kocabaspeynir.com garanti ve iade şartları

Biz Neredeyiz ?