Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

gencayofis.com

Ofis Kırtasiye Ürünleri, İndirim ve Kampanyaları

gencayofis.com alışveriş sitesi

1990 yılında Uşak ilinde aile şirketimiz olarak kurulan Gencay Ofis Kırtasiye sektörde adını duyurarak daha sonra 2.Şubesini açarak konumunun sektörde lokomotifi haline gelmiştir.

Gencay Ofis Kırtasiye yenilikçi yaklaşımı ile E-ticaret, Satış ve Pazarlama ekiplerini de bünyesine katan firmamız bu atılımlarla bölgesel bir işletme olmaktan çıkmış Türkiye pazarına geçiş yapmıştır.

Gencay Ofis Kırtasiye 3 mağaza , 2 Depo ve 1990 yılından beri oluşan altyapı ve tecrübesi ile haftanın 7 günü hizmet veren uzman kadromuzla siz değerli müşterilerimizin vereceği siparişi en kısa süre içerisinde kapınıza kadar ulaştırmayı sağlarız.

eslimat ve İade

Kullanılmamış ve ambalajı zarar görmemiş olması şartıyla, sipariş ettiğiniz ürünlerin, size ulaştığı günü takip eden 14 (on dört) gün içinde değişimini veya iadesini talep edebilirsiniz.

Online mağazamızdan alınan ürünler sadece online mağazamızdan değişimi gerçekleşmektedir.Ürünü gönderirken lütfen faturanın ön yüzünde yer alan ilgili alanları doldurmayı unutmayınız. Faturası ile birlikte gönderilmeyen ürünlerin iade ve değişim talepleri kabul edilemeyecektir. Değişim ürününüz bize ulaştığında ilgili birimler tarafından gerekli kontroller sağlandıktan sonra 10 ( on ) iş günü içerisin de değişim sağlanmaktadır.

İade Koşulları

Kullanılmamış ve ambalajı zarar görmemiş olması şartıyla, siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren, 14 (on dört) gün içerisinde gencayofis.com sitemizden talep oluşturarak tarafımıza gönderip iade edebilirsiniz. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Ürünler, ambalajında, eksiksiz ve hasarsız olarak teslim alındığı haliyle iade edilmelidir. Ürün iadesi için kesinlikle ürünün faturasıyla birlikte gönderilmesi, ürünün kullanılmamış olması ve size ulaştığı şekilde tüm aksesuarları ile birlikte teslim edilmesi gerekmektedir.

Gönderilen kargoların sorumluluğu göndericiye aittir.

 

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 128 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • gencayofis.com güvenilirmi ?

  • gencayofis.com iletişim

  • gencayofis.com yorumlar

  • gencayofis.com anlaşmalı kargo

  • gencayofis.com garanti ve iade şartları

Biz Neredeyiz ?