Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

gumusistan.com

En Seçkin Kadın ve Erkek Takılar

gumusistan.com alışveriş sitesi

Gümüşistan ailesi olarak 2015 yılında ISC Madencilik, Kuyumculuk ve Dış Ticaret LTD. ŞTİ.’nin tescilli bir markası halini alarak üretime başladık. Sektörde giderek markalaşan bir isim olan ve özgün tasarımlarımızla ön plana çıkmayı hedeflediğimiz bu yolda gümüş aksesuar ve takı alanında akla ilk gelen firmalardan biri olduk. Üç yıl gibi kısa bir sürede Türkiye’nin her ilinin yanı sıra Avrupa ve Ortadoğu’da da büyük bir müşteri kitlesine sahibiz. Modern çizgisinin yanı sıra benimsediğimiz değerlerimizden ödün vermeden ilerlediğimiz kuyumculuk sektöründe gümüşe şekil ve değer veriyoruz.

Geniş ürün yelpazesinde bileklik, kolye, yüzük, küpe, tespih, halhal gibi ürünlerimizin dışında konusunda uzman tasarımcılarımız tarafından tasarlanan kişiye özel ürünlerimiz de sizlere sunuluyor.

Gümüş aksesuarlarda sıradanlığın ve alışılagelmiş modellerin arasından sıyrılarak kendine özgü, yaratıcı ve orijinal tasarımlarıyla gündeme gelen firmamız Kişiye Özel Tasarımlarla da müşteri memnuniyetini yakalamış durumda.

Kişiye Özel Tasarımlar

Kullanacağınız veya hediye olarak sunacağınız gümüş aksesuarları biraz daha kişiselleştirmek ve sizden bir dokunuşa sahip olmasını sağlayabilmek için istediğiniz ayrıntılarla süslüyoruz. Sizler için önemli olan isim, tarih, figür, harf ve fotoğrafları gümüşe işliyoruz. Böylece orijinal ve kişiselleştirilmiş olan gümüş aksesuarlarla ‘kendini özel hissetme deneyimini ‘ sunuyoruz. Sizden bir parça haline gelen ürünlerimiz sevdiklerinizi mutlu etmenin yanı sıra eşsiz ve özel hissettirmesi bu anlamda Gümüşistan’ın önceliği…

Önce Güvenlik

Sanal ticaretin hızla yayıldığı milenyum çağında firmamızın ön sıralara aldığı konuda bu alanda olmaktadır. E-ticarette büyük önem taşıyan ödeme güvenliği ve güvenilirlik Gümüşistan ailesi olarak benimsediğimiz en mühim hususların başında geliyor. Nitekim müşteri memnuniyetinin önceliğimiz olduğu firmamızda güvenliği sağlamak adına gumusistan.com adlı sitemiz 256 Bit SSL ile korunmaktadır. Güvenin ve güvenilirliğin esas alındığı felsefemizde karşılıklı oluşturulmaya çalıştığımız memnuniyeti siz değerli müşterimize sunmayı misyonumuz olarak benimsedik.

Sunduğumuz hizmeti kaliteli kılan tutku ve işimize duyduğumuz saygıdır. Benimsediğimiz ilkelerle ve geniş bakış açımızla değer üretiyoruz. Yerinde saymanın gerilemek olduğunun bilincinde olduğumuz firmamızda tüm çalışanlarımızla en iyi olanın peşindeyiz

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 256 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • gumusistan.com güvenilirmi ?

  • gumusistan.com iletişim

  • gumusistan.com yorumlar

  • gumusistan.com anlaşmalı kargo

  • gumusistan.com garanti ve iade şartları

Biz Neredeyiz ?