Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

halicimdan.com

Halicimdan.com - Türkiye'nin Halı Merkezi

halicimdan alışveriş sitesi

Kuruluş yılı 1973 olan firmamız üç kuşaktır halıcılık sektörü ile yoluna devam etmektedir.Ülkemizde de henüz daha online satış kanallarının bu kadar sık olmadığı zamanlarda yaklaşık 10 yıldır Halıcımdan.com adıyla hem kendi websitemizde hemde Türkiye’nin önde gelen pazaryerleri olan Trendyol.Com,N11.com,Hepsiburada.com,Çiçeksepeti.com gibi sitelerde faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Bünyemizde yaklaşık 26 farklı halı markası bulunmaktadır.Örnek vermek gerekirse Türkiye’nin öncü halı kuruluşlarından;Royal Halı,Pierre Cardin Halı ,Atlas Halı, Sanat Halı,Gümüşsuyu Halı,Woolkknot Halı,Eko Halı gibi.

Halı Modelleri

Değişen iç mekân dekorasyon anlayışında fonksiyonelliği ikinci planda kalan halılar günümüzde daha çok dekoratif amaçlarla kullanılıyor. Hal böyle olunca tasarımcılar geniş hayal güçleriyle sektöre renk ve desen olarak sonsuz çeşit katmış durumda. Moda kavramının eskisinden daha güçlü olduğu halı sektöründe trendler her yıl değişiyor. Sınırsız renk ve desen seçeneklerinden yaratılan kombinasyonlar arasında her dekorasyon tarzına uygun çeşidi bulmak mümkün. Dekorasyon stillerine uyumlu olmanın ötesinde, var olan stillere yeni yorumlar getirmek, yepyeni tarzlar yaratmak halı modasında son yıllarda gördüğümüz eğilimlerden.

2023 Halı Modelleri

Geçen yıllardan farklı yönleri, benzerliklerinden fazla olan 2023 Halı Modelleri mekânlara doğal ve sıcak atmosferler katacak. Sezonu genel hatlarıyla göz önüne alırsak 2023 halı modası için “güçlü” ifadesini kullanabiliriz. Tasarımlarda kullanılan renkler ve üretimde kullanılan malzemeler vurucu, fark edilir ve güçlü olanlar arasından belirleniyor. Pantone’un 2023 rengi olarak kırmızı tayfının en güzel tonu olan 18-1750 kodlu Viva Magenta’yı belirlemesi elbette halı sektörünü de etkileyecek. Moru ve kırmızıyı buluşturan bu renk, güçle ve hareketlilikle özdeşleştiriliyor. Viva Magenta’nın kırmızı, pembe, fuşya ve mavi renk ile güçlendirilmiş alt tonlarını da yeni sezon koleksiyonlarında sık sık göreceğiz. Bu renkler yaşam alanlarını çok daha ferah ve geniş gösterecektir. Halicımdan’ın zengin koleksiyonunda halı renkleri ve uygun Halı Fiyatları konusunda yüz güldüren seçenekleri inceleyebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 5
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
12 Taksit
12 Taksit
12 Taksit
12 Taksit
12 Taksit
12 Taksit
12 Taksit
0 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 256 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • halicimdan.com güvenilirmi ?

  • halicimdan.com iletişim

  • halicimdan.com yorumlar

  • halicimdan.com anlaşmalı kargo

  • halicimdan.com garanti ve iade şartları

Biz Neredeyiz ?