Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

perdesiparisi.com

Perde Modelleri - Perde Fiyatları - Online Satış

Perdesiparisi.com alışveriş sitesi

Perdello ev tekstili ve dekorasyon, sektöründe güvenilir tercih edilebilir şirketler arasında yer almayı kendisine vizyon edinmiş “sürdürülebilir kalite” politikasını bu amaç doğrultusunda düzenlemiştir. Vizyonumuz Türkiye’de Ev dikeyinde ürettiğimiz hizmeti talep eden müşterilerimizin beklentilerinin üzerinde bir arge ile yaratıcı orjinal fikirler üreterek hizmet vermektir. Müşterilerimizle ilişkilerimizde iyi niyet, dürüstlük ve şeffaflığa her zaman önem vermekteyiz. Üretim ve hizmetlerin aksamaması için mümkün olduğunca en üst seviyede itinalı biçimde çalışmaktayız. Sizlere en üstün kaliteyi ve hizmeti zamanında sunmak ilk hedeflerimizden birisidir. Perdello kurulduğu 1973 yılından bugüne kadar, kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede perde sistemleri sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir. Şirketmizin değişmez prensipleri; daima kalite, hizmet ve zamanında iş teslimi olmuştur. Perdello Ev Tekstil Ürünleri ve Gereçleri Paz. San. Tic.

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 128 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • Perdesiparisi.com Güvenilirmi ?

  • Perdesiparisi.com İletişim

  • Perdesiparisi.com Yorumlar

  • Perdesiparisi.com Anlaşmalı Kargo

  • Perdesiparisi.com İade Değişim & Garanti

    Sitemizden almış olduğunuz ürünleri aşağıdaki belirtilen kriterler çerçevesinde ürün teslim tarihinden itibaren, 7 gün içerisinde değişim ve iade etme hakkı bulunmaktadır. Ürünlerde imalata dayalı kusur bulunması durumunda Verdiğiniz ölçüden farklı bir ölçü yapılması durumunda Sipariş vermiş olduğunuz üründen farklı bir ürün gelmesi durumunda Kargodan kaynaklanan her hangi bir hasar bulunması durumunda (Hasar testip tutanağı düzenlenmeli) Yukarıdaki kriterlerin en az birine sahip olmanız durumunda sitemizde bulunan destek bölümünden iade ve değişim talebinizi iletmeniz gerekmektedir. Onaylanan taleplerin geri ödemeleri 1-7 iş günü içerisinde yapılmaktadır. İadesi onaylanan ürünlerinizi Perdello Ev Tekstil Ürünleri Paz. San. Tic. - Nuripaşa Mah. Zübeyde Hanım Cad. No.310 Zeytinburnu - İstanbul adresine anlaşmalı olduğumuz YURTİÇİ kargo ile gönderebilirsiniz. Gönderi ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. Farklı kargo firmaları ile yapılan gönderiler kabul edilmemektedir.

Biz Neredeyiz ?