Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

kalitelievim.com

Kalitelievim | Kaliteli ve Hesaplı Ev Tekstil ve Züccaciye

kalitelievim alışveriş sitesi

1981 yılında kurulan şirketimiz, uzun süre toptan ve perakende satış alanında faaliyet gösterdikten sonra 2015 yılında e-ticaret üzerinden satış yapmaya başlamıştır. Firmamız Zorlu Grubu’na ait ev tekstil markası Taç’ın 7 ildeki yetkili dağıtıcısıdır. Şu anda Antalya ve Konya’da olmak üzere toplam 7 adet perakende satış mağazamız mevcuttur. Bunlardan iki tanesi – Antalya ve Konya – depo hizmeti de vermektedir. Google linklerimizi sitemizde bulabilirsiniz. Kendi yönetimimizde bir site olmadan, sadece Türkiye’nin önde gelen pazaryerlerinde satış yapmanın istediğimiz hizmet standartlarını sağlamamızı engellediğini gördük. Bu sebeple kalitelievim.com’u kurduk. Becerilerimizin farkındayız. Sizleri pazaryerleri yerine sitemizden alışveriş yapmaya ikna etmek için gerekenleri belirledik ve tüm bunları proje haline getirdik. Tüm bu yenilikleri tasarlarken rakiplerimize değil, müşterilerimizin isteklerine odaklandık. Bunlardan bazıları;

• Hediye paketi fotoğrafları ve seçenek imkanı: İki tip hediye paketi tasarımımız mevcuttur. Bunların biri baskılı kağıt diğeri ise kraft kağıt olarak hazırlandı. Hangisini istediğinizi bize yazmanız yeterlidir. Hediyeleriniz bizimle güvende olacaktır. Arzu ederseniz faturanızı ürünün içine koymadan irsaliye ile gönderebiliriz. Faturanızın aslı mail olarak size gönderilecektir.

• Ürün dış ambalaj fotoğrafları: Ürünlerin birçoğuna ambalaj/kutu fotoğraflarını yükledik. Böylelikle hediye veya çeyizinize ürün alırken ürünle ilgili tüm görsel bilgi elinizde olacak, ürün orijinalliği konusunda içiniz rahat olacaktır.

• Detaylı ürün bilgileri: Merak edebileceğiniz tüm detayları ürün içeriklerine yükledik. Örneğin: Yıkama talimatı, ambalaj şekli, dokuma sıklığı, kalınlık, incelik, ısıtma derecesi. Bu sayede ürünleri kıyaslamanız kolaylaşacak, doğru ürünü daha hızlı bir şekilde alacak ve iade riskiniz azalacaktır.

• Ürün videoları: Özellikle set şeklinde satılan ürünlerin ambalajdan çıkarılışının ve parça adedinin görülebileceği videolar çektik, bunu mümkün olduğu kadar ürüne yükledik.

• Online-Görüntülü Satış Hizmeti: Sattığımız ürünlerin birçoğu mağaza teşhirlerimizde mevcut. Ürün seçerken kararsız kalmanız halinde bizi aramanız yeterlidir. İster fotoğraf, ister canlı görüntülü anlatım şeklinde sizlere destek vereceğiz.

• Hızlandırılmış Ücret iade süreci: Pazaryerlerindeki en büyük sorunlardan biri olan ücret iadelerini bizzat biz takip edeceğiz. Bu şekilde paranız hesabınıza daha hızlı aktarılacaktır.

•Türkiye’deki e-ticaret hizmet seviyesinin hala yeterli düzeyde olmadığını düşünüyoruz. Kurumun yönetim ekibi olarak ekibimize ilham kaynağı olmamız gerektiğinin farkındayız. Tüm çalışanlarımızı ve iş ortaklarımızı, kendilerini işin sahibi gibi görmeye özendiriyoruz. İşimizin her aşamasında ve vereceğimiz tüm kararlarda kendimizi sizlerin yerine koyarak hareket edeceğimize söz veriyoruz. Şirket ilkelerimiz kağıtlara yazılı vaziyette kalmayacak, her gün bize rehberlik edecektir. Kalıcı başarının ancak bu şekilde geleceğine inanıyoruz.

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 256 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • kalitelievim.com güvenilirmi ?

  • kalitelievim.com iletişim

  • kalitelievim.com yorumlar

  • kalitelievim.com anlaşmalı kargo

  • kalitelievim.com garanti ve iade şartları

Biz Neredeyiz ?