Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

radiva.com.tr

Radiva Dekoratif Radyatör - Havlupan Modelleri

radiva.com.tr alışveriş sitesi

RADİVA’yı, 2000 yılında, butik havlupan ve radyatör sektöründe yüksek mamül ve servis kalitesini hedefleyerek kurduk.
Radiva olarak, estetik modeller ile yeni alışkanlık ve ihtiyaçlarımızın yaşam düzenlerimize ne şekilde etki edeceğinin dekoratif pusulasını çıkarıyoruz.
Dinamik bir şirket olarak, çelik havlupan, paslanmaz çelik havlupan, çelik dekoratif radyatör, boru gizleme kılıfları ve bunları tamamlayan vanalarımız ile gelişen günlük ihtiyaçlarınıza en yüksek kalite ile cevap vermeyi hedefliyoruz.

Aynı zamanda merkezi sistemden bağımsız olarak kullanılabilen elektrikli Havlupan ve elektrikli radyatörlerimiz ile oldukça iddialıyız.
Müşteri odaklı satış anlayışımız ve yüksek servis kalitesini mümkün kılan organizasyonumuz, etkin bir satış ağını kısa bir sürede yaygınlaştırmayı başarmamızı sağladı. Batı Avrupa başta olmak üzere, pek çok yutdışı noktasında haklı bir tanınmışlığa sahibiz.

Ürettiğimiz veya kendi kalite anlayışımız ile ürettirdiğimiz Havlupan ve radyatörlerimizin %70’ini yurt dışına, %30’unu da yurt içine satmaktayız.
RADİVA markamız ile, 2013 yılından itibaren kentsel dönüşüm sürecinde büyüyen inşaat sektöründe varlığımızı hissettirmeye başladık. Estetiği ve işlevselliği yaşam alanlarınız için birleştiren havlupan ve dekoratif radyatörlerimiz Türkiye genelinde inşaa edilen seçkin binaların öncelikli tercihi hale gelmeye başladı.
Hem teknik özellikleri hem de estetik tasarımlarıyla yaşam alanlarına sıcak detaylar katan Radiva radyatörleri ısınma eylemine yeni bir yorum getirmeyi başardı.
Tasarım ağırlıklı firmaların sektöre marjinal fayda kattığı gerçeği yaptığımız işe her zaman ışık tutmuştur.
Sitemizi ziyaret ederken, yaşam alanlarınıza prestij katmak amacıyla, tecrübeli ve yenilikçi ekibimiz tarafından hazırlanan mamullerimiz size eşlik edecek.

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 256 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • Radiva.com.tr Güvenilir Mi?

  • Radiva.com.tr İletişim

  • Radiva.com.tr Yorum

  • Radiva.com.tr Anlaşmalı Kargo

  • Radiva.com.tr Garanti Ve İade Şartları

Biz Neredeyiz ?