Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

karadenizciftlik.com

Karadeniz Çiftlik: Karadeniz'in Organik Marketi

karadenizciftlik alışveriş sitesi

Küçüklüğümüz de Köyde Dedelerimizin ve Ninelerimizin yaptığı o Katkısız ve Doğal Peynir ve Tereyağını, Taş değirmende çekilen Mısırlardan elde edilen Mısır unu ile yapılan kuymak ile Karadeniz yaylalarında binbir çiçekten elde edilen Bal ile kahvaltı yapmanın tadı ve lezzeti günümüze taşımayı hedef bildiğimiz bu yola 2008’de çıktık ve günümüze kadar ulaştırmayı başardık ve en büyük hedefimiz önümüzdeki nesillere de bu doğal ve eşsiz lezzetleri ulaştırabilmektir.

Sipariş formumuzda teslimat için izin verdiğimiz zaman, teslimatı gerçekleştirebileceğimiz zamana göre %100 oranında toleranslıdır.

Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.

Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyid edilmektedir.

Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz sözkonusudur.

Teslimat Yöntemi

Kullanıcı teslimat yöntemi olarak 2 farklı yolu seçebilir. Şirket teslim ve kargo ile teslim şeklinde 2 yöntemden birini seçen kullanıcı alışveriş bedeline göre kargo ücretinden muaf tutulmaktadır.

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 256 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • karadenizciftlik.com güvenilirmi ?

  • karadenizciftlik.com iletişim

  • karadenizciftlik.com yorumlar

  • karadenizciftlik.com anlaşmalı kargo

  • karadenizciftlik.com garanti ve iade şartları

Biz Neredeyiz ?