Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

lazimbana.com

Lazimbana : Online Pazar Yeri

lazimbana alışveriş sitesi

Lazimbana.com Çetin Teknoloji tarafından müşteri ve tedarikçi haklarını koruma prensibiyle hayata geçirilen bir e-ticaret sitesidir. Çetin Teknoloji, 2006 yılından bu yana operasyonlarını İstanbul merkezli yürüten ve elektronik ticaret yazılımları geliştiren Türk sermayeli bir şirkettir.

NELER YAPTIK
Çetin Teknoloji olarak yürüttüğümüz projelerin birçoğu Türkiye’de ilk olma özelliğine sahiptir. 50’nin üzerinde e-ticaret projesini üretirken eş zamanlı olarak işlem hacmimizi büyüttük ve operasyon ağımızı geliştirmeye devam ettik. Bizimle çalışan sayısız şirketin start-up projelerini oluşturmakla kalmayıp, pazarlama ve teknik anlamda da desteğimizi kesmeden sektörde yer almalarını sağladık.

VE YAPIYORUZ
Elektronik ticaret ve pazarlama alanındaki deneyimlerimize, güncel ar-ge yoluyla sağladığımız bilgi birikimlerimizi de titizlikle ekliyoruz. Elimizdeki verilerle yaptığımız analizler sayesinde müşteri ve satıcı sorunlarını her yeni gün, yeni çözümlerle ortadan kaldırıyoruz. İnovatif yazılım prensibi ile kullanıcı deneyimini en üst seviyelere çıkartarak Lazımbana.com u büyütmeye devam ediyoruz.

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 128 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • lazimbana.com güvenilirmi ?

  • lazimbana.com iletişim

  • lazimbana.com yorumlar

  • lazimbana.com anlaşmalı kargo

  • lazimbana.com garanti ve iade şartları

Biz Neredeyiz ?