Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

canfoto.com

Can Fotoğraf ve Reklam Malzemeleri | Can Foto

canfoto.com alışveriş sitesi

En iyi çözümü, en kaliteli hizmet ile sunmak “vazgeçemeyeceğimiz” en önemli ilkemizdir. Bu ilkemizi desteklemek amacıyla; yenilikçi, bilim ve teknolojiyi takip eden ve kullanan, kaliteye ve güvene önem vererek tüketici ihtiyaçlarına hızlı çözümler sunan bir bakış açısına sahibiz.

Müşteri memnuniyeti temel ilkelerimizdendir.

Titiz çalışma prensibiyle kişiye özel, kaliteli, güvenilir, ekonomik ve hızlı hizmet sunmaktayız. Müşteri memnuniyeti ve sektöre hizmet prensipleri üzerine kurulu hedeflerimiz ile sektörde tüm firmalara örnek olabilmek, gelecekle ilgili en büyük planımız ve misyonumuzdur.

Can Fotoğraf ve Reklam Malzemeleri

NELER YAPIYORUZ ?

Fotoğraf ve Video platformalarında kaliteli görseller elde edebilmenize yardımcı olacak her türlü aparat ve aksesuar satışlarımız mevcuttur. Tepe Flaşlarından Paraflaşlara, Sürekli Işıklardan Yansıtıcılara, Reflektörlerden Stüdyo Fon Perdelere, Ürün Çekim Çadırlarından Ürün Çekim Masalarına, Tripodlardan Monopodlara kadar ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü malzemeyi ofisimizde ve internet satış sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Satışını yaptığımız ürünlerimizin teknik desteğini sağlamakla berebar, 2 yıl ile 5 yıl arasında ürünlerimize GARANTİ vermekteyiz. Aynı zamanda tüm ürünlerimizde yedek parça desteği sağlamaktayız.

Can Fotoğraf ve Reklam Malzemeleri olarak; birinci önceliğimiz müşterilerimize doğru ürünü tedarik etmektir. Sizlerin talepleri ve 20 yılı aşkın tecrübemizi harmanlamak süreti ile, ihtiyacınız olan ürünleri tekil yada set olarak sağlayabiliriz. Bunun yanısıra bazı ürünlerimizin tüm kurulum işlemlerini (İstanbul Avrupa ve Anadolu için) sağlayabiliriz.

Bu sektörde yeni olmanız yada çok yetkin olmamanız durumunda, sizlere teknik noktalarda yardımcı olmaktan mutluluk duyarız

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 256 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • canfoto.com güvenilirmi ?

  • canfoto.com iletişim

  • canfoto.com yorumlar

  • canfoto.com anlaşmalı kargo

  • canfoto.com garanti ve iade şartları

Biz Neredeyiz ?