Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

nadirhediye.com

Kişiye Özel Hediyeler ve İsme Özel Ürünler NadirHediye'de!

nadirhediye.com alışveriş sitesi

NadirHediye olarak 2013 yılından bu yana AG Elektronik ve Hediyelik Eşya İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. bünyesinde müşterilerimize ilginç ve kişiye özel hediyeler sunuyoruz. 2019 yılında girmiş olduğumuz yeniden yapılanma sürecinin bir parçası olarak, bebek ve düğün alanları başta olmak üzere, kişiye özel nakışlı ürünleri de ürün yelpazemize ekledik. Müşteri memnuniyeti konusunda yıllar içinde edindiğimiz tecrübe sayesinde, müşterilerimizin satın aldığı hediyelik ürünleri hazırlarken en az onlar kadar titizleniyor ve siparişin ilk aşamasından son aşamasına kadar hassasiyet gösteriyoruz.

NADİRHEDİYE TESLİMAT KOŞULLARI

NadirHediye’den vermiş olduğunuz siparişlerin hazırlanarak tarafınıza ulaştırılmak üzere kargo firmasına teslim edilebilmesi için, kredi kartı ile yapılan ödemelerde bankanızın ödeme onayı vermesi ve havale/EFT ile yapılan ödemelerde toplam tutarın tamamının NadirHediye’nin banka hesabına gönderilmiş olması gerekmektedir. Bankanın ödeme onayının veya toplam tutarın tamamının NadirHediye’nin banka hesabına yansımasının ardından siparişinizin hazırlıklarına başlanır.

Standart ürünlerde hafta içi (Pazartesi-Cuma) saat 14:00’a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün içerisinde kargo firmasına teslim edilir. 14:00’dan sonra verdiğiniz siparişler ise takip eden iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilir. Hafta sonu (Cumartesi ve Pazar) ve resmi tatil günlerinde verdiğiniz siparişler, tatilden sonraki ilk iş günü kargo firmasına teslim edilir.

Kişiye özel ürünlerde ise satın almış olduğunuz ürünün kargo firmasına teslim edileceği tarih ilgili ürün sayfasında belirtilmiştir. Daha detaylı bilgi almak için 0232 344 01 34 numaralı telefondan bizi arayabilir ya da info@nadirhediye.com e-posta adresine e-posta gönderebilirsiniz.

Kargo firmasına teslim edilen siparişin tarafınıza ulaşması, kargo firması kaynaklı herhangi bir problem yaşanmaması halinde, 1-3 iş günü sürmektedir. Fakat “Mobil Bölge” veya “Mobil Alan” olarak adlandırılan yerler için teslimat süreleri farklılık göstermektedir. Mobil Bölge/Mobil Alan, ilgili kargo firmasının herhangi bir şubesinin bulunmadığı ve teslimatın haftanın belirli günlerinde araçla yapıldığı yerlerdir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ya da kargo firmasının sizinle irtibata geçmesinin gerektiği hallerde, üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak size haber verilecektir. Bu yüzden özellikle telefon numaranız olmak üzere üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir.

Lütfen siparişinizi teslim alırken paketi kargo görevlisinin yanında açın ve üründe herhangi bir hasar varsa kargo görevlisine bildirerek tutanak tutturun. Hasarlı ürünü iade alabilmemiz veya ücretsiz olarak yenisiyle değiştirebilmemiz için kargo görevlisine tutanak tutturmanız gerekmektedir.

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 128 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • nadirhediye.com güvenilirmi ?

  • nadirhediye.com iletişim

  • nadirhediye.com yorumlar

  • nadirhediye.com anlaşmalı kargo

  • nadirhediye.com garanti ve iade şartları

Biz Neredeyiz ?