Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

naturelvetshop.com

Onlar için Naturel Ürünler, Naturel Solüsyonlar.....

naturelvetshop.com alışveriş sitesi

Türkiye’nin online olarak hizmet veren en büyük online mağazası olma yolunda sizlerle ilerliyoruz. 18 yıllık sektörel tecrübemizin uluslararası ticaretle pekişmesi ile tüm evcil hayvan malzemelerini en doğru fiyatlarla kapınıza kadar getiren naturelvetshop.com, %100 orijinal ürün tedariği ile Türkiye’nin en büyük online evcil mağazası olma yolunda ilerlemektedir.
Kedi maması, köpek maması ve diğer evciller için üretilmiş yemler gibi sürekli tüketime uygun ürünleri sizlere en hızlı şekilde ulaştırma çabasındayız. naturelvetshop.com’da kedi, köpek, kuş, balık ve kemirgenler için ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Ürünler direkt kendi ithalatımız,fason üretimlerimiz başta olmak üzere distribütör firmalarından ya da üreticisinden alınmakta olup sizlere sunulmaktadır.
Tamamı yerli sermaye ile kurulu naturelvetshop.com, milli değerlerine ve kalitesine önem vermeyi amaç edinmiştir. Satışa sunulan tüm ürünlerimizi, hijyen kurallarının uygulandığı ve gıda depolamaya uygun operasyon merkezimizde depolamaktayız.

Veteriner Hekim ve veteriner kliniği olarak hayvan sevgisi ile başlayan serüvenimizde onların tüm ihtiyaclarını karşılamayı, ilklerin öncüsü olup sürekli inovasyonlarla petlerimize hizmet etmeyi hedefliyor olmamız bizlerin yaptığımız işe olan saygımızın kanıtıdır.

  Kurulduğu günden bu yana ilklere imza atan naturelvetshop.com sizlerin desteği ile büyümeye devam edecektir.  Siz minik dostlarımıza daha çok vakit ayırın bizlerde ihtiyaclarını karşılayalım diye çalımaya devam edeceğiz.

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 256 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • naturelvetshop.com güvenilirmi ?

  • naturelvetshop.com iletişim

  • naturelvetshop.com yorumlar

  • naturelvetshop.com anlaşmalı kargo

  • naturelvetshop.com garanti ve iade şartları

Biz Neredeyiz ?