Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

evinemama.com

Evinemama - Kedi Maması, Köpek Maması

evinemama.com alışveriş sitesi

Evinemama’nın ticari hayatı 20 yılı aşkın tecrübeye sahip veteriner bir aile ile farklı sektörlerde başarılı yatırımlar yapan bir girişim grubunun biraraya gelmesiyle başladı.

Veteriner klinisyen hekimlik tecrübe ve bilgilerilerimiz doğrultusunda birlikte yaşadığımız dostlarımızın sağlıklı bir yaşam sürmesi için onların sevdiğini bildiğimiz güvenilir ve doğru formülasyon uygulayan markaların en lezzetli çeşitlerini sizler için bir araya getirdik.

2.000 m2’lik depo alanımızda steril koşullar altında muhafaza ettiğimiz ürünlerin sizlere sorunsuz ulaşması için yaptığımız teknolojik altyapı yatırımları ve büyükşehirlerde fark yaratacak dağıtım ağı ile sektörde en yüksek müşteri memnuniyeti sağlamayı hedeflemekteyiz.

Siparişleriniz öncesinde destek hattımızı arayıp dostlarımız için doğru mamayı veya ürünü seçmeniz için hem gerekli bilgileri edinebilir hem de fikir, istek ve önerilerinizi bizlere iletebilirsiniz.

Kampanya ve sosyal projelerimizden haberdar olmak için üye olmayı ve bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip etmeyi unutmayın lütfen.

Evinemama Ailesi

Evinemama, kuruluşundan bu yana uzman tavsiyelerine ve kullanıcı deneyimlerine dayalı olarak markalar sunmaktadır. En kaliteli kedi maması ve köpek maması markaları, sevimli dostlarımızın hastalıklardan uzak yaşamalarını, bedensel ve ruhsal gelişimlerini tamamlamalarını ve mutlu bir yaşam sürmelerini hedeflemektedir. Hem konserve yaş mama hem de kuru mama seçenekleriyle aradığınızı kolayca bulabileceğiniz tüm ürünler onlar için özel olarak üretilmiştir. Bu çizgi doğrultusunda Hill’s, Royal Canin, N&D, Acana, ProPlan, Orijen, Reflex, Ever Clean, Felicia vb. gibi en iyi ve en kaliteli mamaları hediye, kampanyalar dahilinde hızlı teslimat ve ücretsiz kargo fırsatları ile sizlerle buluşturmuştur. . Evinemama, kendini kanıtlamış bu markaları hayvan severlere ve onların değerli dostlarına, kedi ve köpeklere en iyi fiyat garantisi ile ulaştırmayı hedeflemektedir. ND kedi maması, N&D kedi maması, hiil’s kedi maması en çok tercih edilen markalar arasında yer alırken, onu acana kedi maması, proplan kedi maması ve köpek maması, acana köpek maması gibi markalar takip ediyor. Royal Canin Kitten İkinci yaş, royal canin maxi yavru en çok tercih edilen ürünlerimizden biridir.

Her şey sağlıklı bir yaşam sürmeleri için

Tıpkı biz insanlar gibi kedi ve köpeklerin de beslenme alışkanlıkları yaşlarına, cinslerine, sağlık durumlarına ve bazı özel nedenlere göre değişiklik göstermektedir. Yavru Kedi Maması, Yetişkin Kedi Maması ve Kıdemli Kedi Maması kategorileri bu nedenle ayrılmıştır. Aynı şekilde Köpek Maması, Yetişkin Köpek Maması ve Kıdemli Köpek Maması kategorileri de örnek olarak verilebilir. Buna dikkat edilmezse hem kısa vadede hem de uzun vadede önemli sağlık sorunlarıyla karşılaşmak samimi bile değildir. Kalıtsal ve fiziksel faktörlerden kaynaklanan sağlık sorunları ve özel durumları olan kedi ve köpeklerin mama türleri de farklıdır. Hafif Köpek Maması, Tahılsız Köpek Maması, diyet dönemindeki köpekler veya düşük kalorili diyete ihtiyaç duyan köpekler için önerilir. Ayrıca birçok köpek ırkı için özel olarak üretilmiş en iyi markalara sahip özel Irk Köpek Mamaları bulunmaktadır. Hipoalerjenik Köpek Mamaları da son yıllarda dikkatleri üzerine çekmiştir çünkü standart mama kullanımı bazı köpeklerde alerjik reaksiyonlar gösterebilmektedir. Bu nedenle evcil hayvan sahipleri doğal ürünleri tercih etmektedir. Ayrıca içeriği ayarlanmış düşük kalorili kedi mamaları da Light Cat Maması olarak karşımıza çıkıyor. Kısırlaştırma ameliyatından sonra kedilerin beslenme içeriğinde farklılıklar vardır. Bu nedenle uzmanlar tarafından Kısırlaştırılmış Kedi Maması ve Kısırlaştırılmış Kedi Maması kullanılması tavsiye edilmektedir. Hipoalerjenik Kedi Maması ve Özel Irk Kedi Maması çeşitleri de mevcuttur. Evcil hayvan sahiplerinin sıklıkla tercih ettiği mama türleri arasındadır.

Konserve köpek maması ve konserve kedi maması, Puppy konserve köpek maması, Yetişkin Konserve Köpek maması ve Yaşlı Konserve köpek maması sınıflandırmalarını içerir. Yaş mamalar ana öğün olarak veya ek ya da tamamlayıcı gıda olarak verilebilir. Kediler için de aynı şekilde yavru kedi konservesi, yetişkin kedi konservesi, hafif kedi konservesi, kısırlaştırılmış kedi konservesi ve yaşlı kedi konservesi olarak evcil hayvan sahiplerine sunulmaktadır.

Kedim veya Köpeğim İçin En İyi Mama Nedir?

Kedim veya köpeğim için en iyi yiyecek nedir? Kedi-köpeğim neden yemek yemiyor? Kedi-köpeğim büyümüyor, yemek yüzünden olabilir mi? Kedi-köpeğim neden sık sık hastalanıyor? Sorularınızı duyar gibiyiz. Evcil hayvanınız için kedi maması ve köpek maması seçerken yaygın hatalar yapılır. Bu tür hatalar hem kısa vadede hem de uzun vadede hayvan dostlarımızın sağlığı ve gelişimi için sorun teşkil edebilir. Burası annemin sana yardım ettiği yer. Köpek maması seçerken marka adını, köpeğinizin cinsini (küçük ırk, orta ırk ve büyük ırk) ve alacağınız mamanın ağırlığını kategorilere ayırarak seçimlerinizi daraltabilir, böylece kendinize uygun mamaları kolayca seçebilirsiniz. köpek.

Hızlı Gelişimleri İçin Ek Besinler, Takviyeler ve Vitaminler Gerekli mi?

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 128 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • evinemama.com güvenilirmi ?

  • evinemama.com iletişim

  • evinemama.com yorumlar

  • evinemama.com anlaşmalı kargo

  • evinemama.com garanti ve iade şartları

Biz Neredeyiz ?