Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

nesedukkani.com

Butik Sabun & Kokulu Taş & Mum Ve Hobi Ürünleri

nesedukkani.com alışveriş sitesi

Neşe Dükkanı olarak ;2013 yılında bir tutku ve azimle başladığımız tasarım ürün konseptleri yolunda emin adımlarla ilerleyerek , zamanla büyük bir ürün gamı oluşturduk ve hızla artan müşteri kitlemizin memnuniyetini kazandık. 2016 yılı itibari ile 10.000 den fazla üye ve her gün bir yenisi eklenen 5000 den fazla ürün çeşidi ile hızla büyümeye devam ederken , kalitemizden ve müşteri memnuniyetinden asla ödün vermedik.

Siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti ve ürünü sunabilmek için ; siparişinizin oluşturma aşamasından üretim aşamasına kadar tüm detaylara sizlerle birlikte karar verip , konseptinize en uygun alternatifleri bulmanızda yardımcı olmayı görev edindik. Sizin en çok beğendiğiniz ürünümüzün ; rengine – kokusuna karar verdiğiniz andan sonra , tasarım ve görsel ekibimiz tarafından konseptinize en uygun etiket sizlerle birlikte belirlenir ve tasarlanan bir çok etiketimiz sizin beğeninize sunularak zevkinize en çok hitap eden etikette karar kılınır. Tüm bu aşamalar da uzman ekibimiz sizleri her konuda bilgilendirir ve konuklarınız için tamamen özel tasarlanan bir hediye ortaya çıkar. Tamamen a dan z ye sizin istediğiniz renk , koku ve modellerle ürettiğimiz özel tasarım ürünler ile konuklarınıza hafızalarında kalıcı bir iz bırakacak hediyeler sunabilirsiniz.

Ürün gamımızda bulunan tüm hammaddeler tedarikçilerimizin laboratuvar kontrollü tesislerinde uzman ekipler tarafından üretilmektedir. Butik Sabun ürünlerimiz Kesinlikle alkol içermez aksine yüksek gliserin oranı ile cilde katkı ve yumuşaklık sağlar. Kokulu Taş hammaddelerimiz piyasada satışa sunulan emsallerinden çok daha üstün bir kaliteye sahiptir.

Müşterilerimiz neden bizi seçti ?

Çünkü biz bu güne kadar ürettiğimiz her ürünümüzün içerisine sevgimizi ve emeğimizi kattık , tek tek özenle , göz nuru ile işledik , kendimizin beğenmediği hiç bir ürünü müşterilerimize sunmadık. Çünkü biz ederinden çok yüzlerdeki mutluluğa ve sevince değer verdik. Hazırladığımız ve sunduğumuz her ürünümüzün sonuna kadar arkasında olduk , koşulsuz garantimizi sunduk.

Çünkü biz her geçen gün tecrübemize tecrübe kalitemize kalite katarak marka olduk.

Onun için bu gün ” Hayatınızın Her Anında Biz Varız ” sloganı ile her gün daha çok dost kazanıyor ve mutluluklarına ortak oluyoruz.

Bu güne kadar yüzlerce müşterimizin özel günlerini unutulmaz kıldık ve konuklarının memnuniyetini kazandık.

 

2017 YILI İTİBARİ İLE NEŞE DÜKKANI

 

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
3 Taksit
3 Taksit
3 Taksit
3 Taksit
3 Taksit
3 Taksit
3 Taksit
3 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 256 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • Nesedukkani.com Güvenilir Mi?

  • Nesedukkani.com İletişim

  • Nesedukkani.com Yorum

  • Nesedukkani.com Anlaşmalı Kargo

  • Nesedukkani.com Garanti Ve İade Şartları

Biz Neredeyiz ?