Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

olurozaman.com

Trendleri yakalayan tasarımlar, ince detaylar, kaliteli üretimler

olurozaman alışveriş sitesi

Türkiye’de, Kişiye Özel ürünler alanında güçlü altyapısı ve getirdiği yenilikler ile sevdiklerinizi mutlu etmenin yolu Olur O Zaman ‘dan geçiyor.

Trendleri yakalayan tasarımlar, ince detaylar, kaliteli üretim ve hızlı teslimat ile hediyelerinizi sevdiklerinize ulaştırıyoruz.

Kişiye özel ürünlerden birini seçip kendinize göre özelleştirerek bir kaç tık ile kolayca sipariş verebilirsiniz.

Sevdiklerinizi süpriz hediyeler ile mutlu etmek isterseniz Olur O Zaman bi tık uzağınızda.

Nasıl Sipariş Veririm

3D Secure nedir
İnternet üzerindeki alışverişlerin güvenliğinin arttırılması amacıyla Visa ve Mastercard tarafından geliştirilen bu sistemde, herhangi bir ödeme işlemi sırasında kartınızın sahibi olan bankanın web sitesine yönlendirilerek Kredi Kartınıza ait şifre ile onaylama işlemi gerçekleştirilmektedir. Böylelikle kart numaranız başkaları tarafından biliniyor olsa dahi şifrenizi sadece siz bildiğiniz için elektronik güvenliğinizi sağlamış oluyorsunuz. Bu sistemi aktive etmek için ayrıca bir ücret ödenmesi gerekmemektedir.
Ürünüm eksik çıkarsa ne yapmalıyım ?
Ürününüzün teslimat sırasında eksiksiz olduğunu kontrol ediniz.Ürününüzün eksik, hasarlı veya ambalajının bozuk çıkması durumunda kargo görevlisine tutanak tutturarak siparişi teslim almayabilirsiniz.Siparişinizi teslim almadığınız durumlarda lütfen 0850 111 11 11 numaralı telefondan mesafeli satış yetkilisine bilgi veriniz.
Ürünümden memnun kalmazsam nasıl iade ederim ?
Mesafeli satışlarda 4822 sayılı tüketicinin korunması hakkındaki kanunda belirtilen hükme istinaden, Tüketicinin  hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı teslim aldığı veya sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren yedi gün içerisinde malı veya hizmeti reddederek sözleşmeden cayma hakkının var olduğunu ve cayma bildiriminin satıcı veya sağlayıcıya ulaşması tarihinden itibaren olurozaman.com olarak malı geri almayı taahhüt ederiz.
Ürün iade sürecinden sonra ödediğim ücreti nasıl geri alırım ?
İade koşullarında belirtilen şartlara uygun taleplerinizde; ilgili ürün olurozaman.com’a ulaştığı andan itibaren on (10)gün içerisinde ürün bedeli alışveriş yaptığınız hesaba iade edilecektir.

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 256 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • olurozaman.com güvenilirmi ?

  • olurozaman.com iletişim

  • olurozaman.com yorumlar

  • olurozaman.com anlaşmalı kargo

  • olurozaman.com garanti ve iade şartları

Biz Neredeyiz ?