Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

pablofi.com

PabloFi - Ev ve Ofis İçin Dekorasyon Ürünleri

pablofi.com alışveriş sitesi

2003 ‘ den günümüze kadar yaptığı işlerle reklam sektöründe önde gelen firmalardan bir tanesi olan Rekmar Tasarım ve Proje Atölyesi’nin sahip olduğu tescilli markalardan biridir.

Rekmar Tasarım Ve Proje Atölyesini, hem mühendislik eğitiminin hem de aldığımız diğer sektör ve gelişim eğitimlerinin artıları ile çalıştığımız alana farklı bir bakış açısı ve kalite sunmak üzere 2003 yılında Antalya merkezli olarak kurduk.

Çalıştığımız firmalara, Endüstriyel Reklam, Mimari Yönlendirme, Mekân Tasarımı, Ürün Standı vb gibi profesyonel görsel ürün hizmetleri sunuyoruz.

Biliyoruz, bugün artık “vitrin” o kadar önemli hale geldi ki insanlar ne kadar iyi olduğunuza bakarken, kendinizi nasıl ifade ettiğinize de bakıp diğerleri ile kıyaslıyorlar. Farkındayız ki, bu anlayış ile hareket eden firmalara, aynı çerçevede hizmet sunmak gerekiyor… ve biz bunun için hazırız…

Bugüne kadar, bize güvenerek hareket eden şehir dışındaki müşterilerimiz dâhil anahtar teslimi işler sunduk. Tüm işlerimize gösterdiğimiz aynı titizlik, bize yeni müşteriler, yeni dostlar kazandırdı.

Dikdörtgen sınırları olan bir sektörde farklı kıvrımlar yaratmaya çalışarak tarzımızla, işçiliğimizle kendimize özel bir yer edindik.

Boş reklamlarla değil referanslarla tanındık; bizi seven dostlarımızla her gün yeni bir adım attık.

Sektöre bilgi ve eğitim yatırımı yapmayı tercih ettik.

“İnce fikirler ” yarattık, yaratmaya devam edeceğiz

Günden güne destekleriniz ve önerilerinizle büyürken, Profesyonel beceri ve ilk günkü amatör ruh ile bu duyguları paylaştığımız için onur duyuyoruz…

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 128 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • pablofi.com güvenilirmi ?

  • pablofi.com iletişim

  • pablofi.com yorumlar

  • pablofi.com anlaşmalı kargo

  • pablofi.com garanti ve iade şartları

Biz Neredeyiz ?