Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

partidukkanim.com

Parti Dükkanım 7500+ Parti Malzemeleri - Doğum Günü Süsleri

partidukkanim alışveriş sitesi

Parti Dükkanım 2011 yılında eğlence dünyasına giriş yaparak sizlere hizmet vermeye başlamıştır. Çok kısa zaman içerisinde Online E-ticaret sistemi ile tüm Türkiye’ye hizmet vermeye başladık. Bu eğlenceli serüvenimizde yanımızda olduğunuz ve bize güvendiğiniz için sizlere minnettarız.

7.500 çeşit ürün yelpazemiz ile bir parti için ihtiyacınız olabilecek tüm malzemeleri Parti Dükkanım mağazamızda veya Online mağazamızda bulabilirsiniz. Her zaman en uygun fiyat ve kaliteli ürün politikası ile Parti Dükkanım kusursuz hizmet ile daima yanınızda.

Parti Dükkanım; Online mağazamızdan güvenle alışverişinizi yapabilir, Ataşehir’de bulunan mağazamızdan da aynı ürünleri satın alabilirsiniz. İnternet sayfamızda gördüğünüz tüm ürünler mağazamızda da mevcuttur.

Kısaca Tarihçemiz;
Tienda Organizasyon olarak 2005 yılında hizmet sektörüne atıldık. Açılış, düğün davet, sünnet, nişan, doğum günü organizasyonları, okul etkinlikleri vb. birçok organizasyona imza attık. Ülkemizde tanınmış birçok markanın tanıtımı için organizasyonlar düzenledik.

2011 yılında Parti Dükkanım resmi olarak kuruldu. 2013 yılında tamamen Organizasyon bölümünü ayırıp yolumuza devam ettik. Parti Dükkanım ailesi olarak sizlere hizmet vermekten çok mutluyuz.

Misyon & Vizyon

Tüm Türkiye’nin doğum günü süsleri, parti malzemeleri vb. ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Hedefimiz perakende sektörde daha geniş kapsamlı projeler üretip müşterilerimize sunmak ve kaliteden asla taviz vermeden yolumuza devam etmektir. Amacımız yerli üretime destek verip ülkemizi bu alanda ileriye taşımaktır.

 

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 256 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • partidukkanim.com güvenilirmi ?

  • partidukkanim.com iletişim

  • partidukkanim.com yorumlar

  • partidukkanim.com anlaşmalı kargo

  • partidukkanim.com garanti ve iade şartları

Biz Neredeyiz ?