Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

piridex.com

Piridex.com | İş'te Alışverişin Kolay Yolu

piridex.com alışveriş sitesi

Piridex.com Nedir?

Küçük ya da büyük hacimli işletmelerinizin ihtiyacı olan tüm ürünleri doğru fiyatlara bulabileceğiniz Piridex.com, profesyonel bir e-ticaret platformudur. Piridex, üreticiden doğrudan tedarik edilen ürünleri hiçbir aracı kurumdan yardım almadan en dip fiyatlarla adresinize teslim etmektedir. Özellikle belirli sektörde hizmet veren işletmelerin ihtiyaç duyduğu sarf malzemelerini ve tüketim ürünlerini doğrudan temin edilmesini sağlayan ideal bir adrestir

Neden Piridex.com?

İş’te alışverişin en pratik, en kolay ve en ucuz yolunu gösteren Piridex.com her zaman hazır stoklarla hareket etmektedir. Kalite standartlarını en yüksekte tutan firmamız, aradığınız çözümlere en hızlı şekilde erişebilmenizi sağlar. Küçük ya da büyük ölçekli fark etmeksizin tüm işletmelerin ihtiyaç duyduğu araç gereçleri en tutarlı, en rekabetçi fiyatlarla beğeninize sunan Piridex.com, işletmeniz için iddialı bir tedarik süreci izlemektedir.

İş’te Alışverişin Kolay Yolu: Piridex.com

Büyük ya da küçük hacimli fark etmeksizin tüm işletmelerin ihtiyacı olan ofis ve kırtasiye malzemelerinin tek bir noktadan satışa sunulduğu Piridex.com profesyonel bir e-ticaret satış sitesidir. Ofis İhtiyaçları için yüzlerce çözümü ve en uygun fiyatları beğeninize sunan Piridex, çalışma alanlarınıza taze bir soluk ve dinamik bir atmosfer katmanız için iddialı bir adrestir. Ofis sarf malzemelerinden kâğıt ürünlerine, kullan at ürünlerden temizlik ihtiyaçlarına kadar geniş bir yelpazede hizmet veren bu zengin dünyaya dilerseniz daha yakından bakalım.
Piridex Dünyasında Sizi Neler Bekliyor?

İş hayatında oldukça fazla vakit geçirdiğiniz ofisleri huzurlu yaşam alanlarına çevirmek, odaları işlevsel eşyalarla donatmak ve belki de kendi stilinizi yansıtacak ihtiyaç malzemelerini seçebilmek için Piridex’in renkli dünyasına davetlisiniz. Çalışma ortamınızda gereken tüm ihtiyaç malzemelerine en dip fiyatlarla ulaşabilmeniz mümkün. Kalem çeşitlerini, kâğıt ürünlerini, elektrikli ofis araçlarını, küçük ev aletlerini, kartuşları, tonerleri, temel gıda ürünlerini, temizlik malzemelerini, sağlık ürünlerini, kullan at ürünleri ve hatta ofislerin maskotu olan evcil hayvanların ihtiyaçlarını bile tek bir sepette satın alma avantajına sahipsiniz.

Gıda ve Mutfak Alışverişi
Adeta bir online gıda marketi görevi de gören Piridex.com, home office dahil birçok faklı iş yeri modelinin temel gıda ihtiyaçlarını satın almak için de iddialı bir adres. Çay, kahve ve şeker başta olmak üzere tüm Ofis Gıda Ürünleri, hazır gıdalar, içecek çeşitleri, kullan at malzemeler ve atıştırmalıklar rekabetçi fiyatlarıyla kategori altında boy gösteriyor. İçecek hazırlamak için gerekli olan elektrikli cihazlar ve kuru bakliyat, makarna, sıvı yağ gibi farklı temel gıda ürünleri de yine gıda ve mutfak kategorimizde alıcılarını bekliyor.

OFİS KIRTASİYE MALZEMELERİ
İşteki çalışma alanlarınızı daha fonksiyonel hale getiren ve adeta birer asistan görevi gören Ofis Kırtasiye Malzemeleri zengin ürün çeşitliliğiyle başlık altında listeleniyor. Eğitim ve iş hayatının bel kemiğini oluşturan kalem, defter, silgi, dosya çeşitlerinin yanı sıra, planlama ve sunuma dair çeşit çeşit tahta, pano, klasör, ayraç, kutu gibi ürünler kaliteli markaların imzasını taşıyor. İşleri daha kolay hale getiren ve masa üstü düzenini sağlayan yüzlerce çeşit kırtasiye ürününü de online olarak inceleyebilirsiniz.

OFİS KÂĞIT MALZEMELERİ
Kağıtsız bir iş hayatı düşünülemez elbette. İşletmenizin ihtiyaç duyduğu Ofis Kâğıt Ürünleri de Piridex’in zengin ürün portföyünde yerini alıyor. Fotokopi kağıtları, fotoğraf kağıtları, faks kağıtları, zarflar, etiketler, bloknotlar ve panolar için özel üretilmiş aydınger, karbon, flipchart, plotter kâğıdı çeşitleri tek tıkla kapınıza kadar geliyor.

UYGUN KARTUŞ VE TONER FİYATLARI
İşletmelerde kullanılan portatif baskı makinelerinin ihtiyacı olan tüm sarf malzemeleri de burada! Ofis hayatının vazgeçilmez cihazları arasında olan yazıcılar için gerekli olan toner ve kartuş modelleri, şeritler Pridiex’in ürün gamında kendisine özel bir yer buluyor. Özellikle en uygun fiyatlarla satın alabileceğiniz Muadil Toner Çeşitleri için indirimleri kaçırmayın…

TEKNOLOJİ ÜRÜNLERİ
Ofislerin dijital dünyayla bağını koparmamasını sağlayan tüm Elektrikli Ofis Ürünleri ve elektronik cihazlar için de Piridex’ten online siparişinizi vermeniz yeterli. Bu zengin kategoride veri depolama ürünleri, kahve makineleri, bilgisayar bileşenleri, elektrikli ofis cihazları, ısıtma/soğutma çözümleri, cep telefonu aksesuarları, yazıcılar ve tonerler bulunuyor.

İŞ YERİNİZİN HİJYENİ DE PİRİDEX’E EMANET…
İşletmelerde gerekli sağlık standartlarının oluşturulması için Ofis Temizlik Ürünleri ve araçlarının satın alınması oldukça elzem bir konu. Bu konuya hassasiyetle yaklaşan Piridex, tuvalet temizliği, ofis temizliği, mutfak temizliği ve kişisel bakım kategorilerinde bilinen markaların en nitelikli ürünlerini sizlerle buluşturuyor. Farklı alternatiflerle satışa konulan sağlık ve temizlik ürünlerinde uygun fiyatlar yine başrolde.

OFİS MOBİLYALARI
Ofisteki konforunuzu tüm çalışma saatleri boyunca muhafaza etmenizi sağlayacak çeşit çeşit Ofis Mobilyaları için de adresiniz belli. Ofis masası, sandalyesi gibi mobilya ürünleriyle taçlanan kategoride İş güvenliği standartlarını karşılayan uyarı ürünleri ve el aletlerini içeren geniş bir ofis hırdavat alt kategorisi de bulunuyor.
Ofis İhtiyaçlarınız Tek Çatı Altında
Nitelikli ürün, güler yüz ve hızlı teslimat politikalarıyla hareket eden Piridex.com, işletmeniz için gerekli olan ihtiyaçları en uygun fiyatlarla karşılamaktadır. Aracı firma kullanmadan hazır stoklarla hareket eden firmamız, teslimatınızı en hızlı şekilde gerçekleştirir. Ofis malzemelerinde gereçleri en tutarlı, en rekabetçi fiyatlarla beğeninize sunan Piridex.com, işletmeniz için iddialı bir tedarik süreci izlemektedir.

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 128 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • Piridex.com Güvenilir Mi?

  • Piridex.com İletişim

  • Piridex.com Yorum

  • Piridex.com Anlaşmalı Kargo

  • Piridex.com Garanti Ve İade Şartları

Biz Neredeyiz ?