Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

qtoo.com.tr

Tasarım Ev Dekorasyon Aksesuar Hediyelik Eşya

qtoo.com.tr alışveriş sitesi

Öncelikle tasarım sevdalısı, kaliteli ve özgün ürün meraklısı insanlarız. Yıllarca her yurt dışı gezisinde marka ürünleri satan mağazaları gezen, taşınabilecek tüm ürünlerden almaya çalışan ve bunları arkadaşlarıyla paylaşan ve ” ülkemizde de böyle ürünleri bulabilsek ” özlemiyle tutuşan bir dönemin insanlarıyız.
10 yılı geçen bir süre gezdiğimiz mağazalara ürün üretebilen bir fabrika kuruculuğu ve yöneticiliği, kendi katagorisinde en başarılı ihracatçı ödülü, 8 yıl parekende mağaza işletmeciliği ve yöneticiliği ve arkasından gelen dünyadaki trendlere paralel internet online satış mağazası www.qtoo.com.tr nin faaliyete geçmesi.
90 yılların sonunda başlayan üretim tecrübesi esnasında Avrupa’nın önde gelen tasarım firmalarına üretim yaparken hep ileride bir marka olabilmenin heyecanı ve umudu ve buna paralel çalışma heyacanı yaşadık. Yurt dışı toplantılarımızın birinde Danimarkalı bir dizayn şirketi tasarımcılarıyla tanıştığımızda bu heyacanımıza bir cevap bulabileceğimiz ışık yandı aslında.
Sonrasında Q TOO® adına karar verilmesi ile ilk banyo aksesuarlarının üretimine başlandı ve bunu mutfak aksesuarları derken tüm ev dekorasyon ürünleri geniş yelpazede üretildi ve yurtdışında bir çok önemli tasarım fuarlarına katılındı ve ürünlerimiz ihraç edildi.
Perakende sektörüne adım atıldığında, benzer anlayışa sahip, ayrıcalıklı koleksiyonların bir araya getirilmesi hedeflendi ve ağırlıklı olarak İskandinav tasarımı ürünler “Q TOO” markası altında birleştirildi.

Uzun yıllara dayanan tasarım yolculuğu ve tecrübesi sayesinde benzersiz bir koleksiyon oluşturuldu.

Ürün seçimlerinde 3 ana felsefe güdüldü:

-Fonksiyonellik

-Üstün ve naturel malzeme kalitesi

-Yalın form ve tasarım

FARKIMIZ

Ürünleri zamanında teslim ediyoruz. Çünkü ithal ediyoruz, depoluyoruz ve stoklarımızdan teslim ediyoruz. Avrupa’nın önde gelen tasarım firmalarının distribütörlüğünü de yapıyoruz.

Ürünlerimize çok güveniyoruz. Satmış olduğumuz ürünleri çok seviyoruz ve onlarla gurur duyuyoruz. Müşterilerimizden almış olduğumuz olumlu geri dönüşler bizleri daha da cesaretlendiriyor ve hep daha iyisi için çalışıyoruz. “Ürünleriniz sitenizdeki resimlerden çok daha güzelmiş” yorumu bizleri çok mutlu ediyor. Bu noktada görüşlerini bizlerle paylaşan veya şu andan itibaren paylaşacak değerli müşterilerimize teşekkür ediyoruz.

İade kolaylığımız var. Çok fazla procedüre gerek olmaksızın qtoo@qtoo.com.tr ye atacağınız bir mesajla ürününüzü ( ürüne ve paketine zarar verilmemek kaydıyla ) hiçbir neden belirtmeden 7 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

100 TL üzeri ürünlerden kargo bedeli almıyoruz. Türkiye’nin her noktasına kargo ile ulaşıyoruz. 7 bölgemizden gelen tasarım sevdalısı müşterilerimize ulaşabilmenin sevincini yaşıyoruz. İstanbul içerisinde bedeli tarafınızdan ödenme koşulu ile aynı gün hızlı kargo şirketiyle teslimat yapabiliyoruz.

9 aya varan taksitlerle kredi kartı ile alışveriş yapabilme olanağı sağlıyoruz. Üstelik vade farkı olmaksızın. Havale yapmak isteyen müşterilerimize % 5 fiyat indirimi sağlıyoruz.

Kötü kalitenin acılığı düşük fiyatın tatlılığı unutulduğunda ortaya çıkar…

Sevgilerimizle

Q TOO

qtoo.com.tr alışveriş sitesi

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
9 Taksit
9 Taksit
9 Taksit
9 Taksit
9 Taksit
9 Taksit
9 Taksit
9 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 256 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • Qtoo.com.tr Güvenilir Mi?

  • Qtoo.com.tr İletişim

  • Qtoo.com.tr Yorum

  • Qtoo.com.tr Anlaşmalı Kargo

  • Qtoo.com.tr Garanti Ve İade Şartları

Biz Neredeyiz ?