Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

spordamarka.com

Türkiye'nin En Büyük Spor Ürünleri Mağazası

spordamarka.com alışveriş sitesi

Attack Sport 18 yılı aşan spor malzemeleri bilgi ve tecrübemizi siz değerli müşterilerimiz ile paylaşmanın onurunu duyarız. Ürünlerimiz üstün teknoloji ve titizlik ile imal edilip kalite kontrol ekiplerimizce değerlendirilip satışa uygun olduğu tespit edildikten sonra satışa sunulmaktadır. Uzun yıllar tedarik de yer aldıktan sonra ihracat adına kendi bünyemizde önemli spor ekipmanlarının imalatını yapmakta olup bunda da kısa sürede başarı yakalamış nadir şirketler arasındayız
Kurulduğumuz günden beri spor ağları ve birçok spor malzemesi üretiminde uzman kadroya sahip şirketiz. Satış sonrasında müşteriyle ilişkimiz bitmeyip gerekli bilgi ve yardım hizmetimiz müşterilerimizin yüzde yüz memnuniyet derecesine ulaşana kadar devam etmektedir.
Sporda Marka uzun bir yol kat etse de hala ilk gün gibi uluslararası ar-ge çalışmalarına devam etmektedir. Alınan araştırma sonuçlarına göre bütün spor dallarından gelişim için gerekli olan antrenman malzemelerini Ülkemize başarıyı katacak sporcu gelişimi için sağlanmaktadır. Siz değerli müşterilerimiz ile birlikte yürünecek ve paylaşılacak başarıların, güzel anıların destekçisi olmaya büyük bir şevk ve azimle devam edecektir.Farkımızı keşfetmeniz dileği ile keyifli alışverişler.

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 256 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • spordamarka.com güvenilirmi ?

  • spordamarka.com iletişim

  • spordamarka.com yorumlar

  • spordamarka.com anlaşmalı kargo

  • spordamarka.com garanti ve iade şartları

Biz Neredeyiz ?