Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

tarlako.com

Tarlako.com - Yerel Mağaza Yöresel Ürün Ulusal Pazar

tarlako.com alışveriş sitesi

Tarlako, doğal ve yöresel ürünlerini tüketici ile buluşturmak isteyen yöresel firmaların veya şarküterilerin online satış yapmasını sağlayan bir pazaryeridir. Artvin’in Yusufeli ilçesinde başlayan serüvenimiz, Trabzon ve İstanbul bağlantılı olarak devam etmektedir.

Türkiye’nin şarküteri alanında ilk online pazaryeri olan Tarlako’da üreticiler, yörelerine özgü ürünlerini aracısız olarak online tüketiciye ulaştırabilir. Kars’tan kaşar, Malatya’dan kayısı, Ankara Çubuk’tan turşu veya Çanakkale’den zeytin… Herhangi bir yöreden herhangi bir yöresel şarküteri ürününü Türkiye’nin dört bir yanındaki tüketicilere sunabilirler.

Tarlako’da kurumsal yapısı bulunan yöresel ürün satıcıları, ücretsiz üyelik avantajı ile online mağaza açabilir. Yöresel ürünlerini anlaşmalı kargo seçeneği ile müşterilerine gönderebilirler. Ayrıca, emsallerine göre oldukça düşük komisyon oranları ile güvenilir bir ortamda ürünlerini farklı bölgelerdeki pazarlara sunabilirler. Doğal, yöresel, organik ürünlere odaklanan Tarlako’da alıcılar, hediye sepetleri sayesinde özel günlerde sevdiklerine yöresel ürünler hediye edebilir. Bu ve benzeri birçok avantajı bulunan online şarküteri pazaryeri, markaların ulusal çapta tanınmasını sağlamaktadır.

Tarlako altyapısı, yeni teknolojilerle geliştirilmiş algoritmalarla kurgulanmıştır. Dünya standartlarında güvenlik sertifikalarına sahip olan Tarlako’da her şarküteri veya kurumsal yapısı bulunan yöresel ürün satıcıları güven içinde mağaza açabilir; ürünlerini yerel pazarlardan ulusal pazarlara taşıyabilirsiniz.

  • Yöresel ürünlerinizi bulunduğunuz yörenin dışındaki pazarlara sunmak istiyorsanız
  • Yerel iş yerinizi ulusal online mağazaya dönüştürmek istiyorsanız;
  • Ücretsiz kayıt, düşük komisyon ve anlaşmalı kargo avantajları ile e-ticarete adım atmak istiyorsanız;
  • E-ticaretin yatırım maliyetlerinden, reklam masraflarından ve karmaşık e-ticaret sistemlerinden kurtulmak istiyorsanız;
  • Her ilde veya bölgedeki potansiyel online tüketicilere ulaşarak, müşteri portföyünüzü genişletmek istiyorsanız;

Ulusal çapta tanınan bir marka olmak istiyorsanız Tarlako’da mağazanız hazır!

Hayatınızı Kolaylaştıran Gıda Çözümleri TARLAKO ile Evinizde!

Üreticiyle, tüketiciyi buluşturduğumuz TARLAKO’da öncelikli amacımız herkesin hak ettiği değeri görmesini sağlamaktır. Bunun en önemli nedeni ise üretici el emeği, sabır ve azimle yetirdiği ürünlerden hak ettiğini alırken; tüketici de satın almış olduğu ürünün değerinden emin olmalıdır. Değerin, TARLAKO’nun odak noktası olmasında;  Anadolu kültürünün insana, yaşama ve doğaya verdiği önemde yatıyor. Hayatı kolaylaştıran gıda çözümleriyle tek yapmanız gereken, platform üzerinden istediğiniz ürünün siparişini vermek. Evinize gelen yöresel tatlar ve ürünlerle hem kendinizi hem de sevdiklerinizi şımartmak size kalıyor. Gerçek lezzet hiç bu kadar özel, evinize gelmesi ise hiç bu kadar kolay olmamıştı. TARLAKO ile sizin sevdiklerinize vermiş olduğunuz değerin bilinciyle hareket ediyor; seçimlerimizi de buna göre yapıyoruz.

Sağlıklı Gıdaya, Ekonomik Fiyatlarla Ulaşmak Herkesin Hakkı

Hayat koşuşturması içerisinde karşımıza çıkan engellere en iyi şekilde adapte olmayı başarsak da bazı alışkanlıklarımızdan hiçbir zaman vazgeçemiyoruz. Özellikle de sevdiklerimizle beraber yemek masalarında yapılan uzun sohbetler. Sevdiklerinizi sizin için anlamı da sohbetlerin hayatınıza katmış olduğu sıcak hisleri de paylaşıyoruz. Tam da bu sebeple en iyi ürünün, ekonomik fiyatlarla sofralarınıza ulaşması için tüm gücümüzle çalışıyoruz. TARLAKO ailesi olarak en önemli önceliğimiz insan. İnsana vermiş olduğumuz değerle üreticilerimizin emekleri korurken; tüketicilerimizin de sağlıklı gıdaya, ekonomik fiyatlarla ulaşmasına destek oluyoruz.

Sizler bizim için önemlisiniz !

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 128 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • tarlako.com güvenilirmi ?

  • tarlako.com iletişim

  • tarlako.com yorumlar

  • tarlako.com anlaşmalı kargo

  • tarlako.com garanti ve iade şartları

Biz Neredeyiz ?