Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

teknofinal.com

Transfer Baskı Makineleri | Toptan Hediyelik Ürünler

teknofinal.com alışveriş sitesi

www.teknofinal.com , Teknofinal Dış Ticaret LTD. ŞTİ. firmasının bayilik sistemi ile çalışan resmi internet satış sitesidir.

Teknofinal, 01.08.2003’de Salim Ektiricioğlu tarafından “UYGUN FİYAT – KALİTELİ HİZMET” politikası ile Sirkeci’de kurulmuştur ve Temmuz-2020’de Sultangazi’deki kendine ait 2000m² Ofis, Showroom, Kargolama Alanı ve Depo katında hizmet vermeye devam etmektedir.

Firmamız 2003 yılında Copal Thermal Yazıcıların Satışına başlamış, 2004 yılında TECHNOTAPE, 2006 yılında CPAC Minilab Eczalarının, 2008 yılında Copal Thermal Printer Türkiye Distribütörlüğünü almıştır.

2007 yılında Sublimasyon Baskı sektörüne giren firmamız Çin’de özel olarak ürettirdiği 3D Baskı Presleri, Kupa Presi, Düz Pres, Tabak ve Şapka Preslerini ürettirmiş ve bunları 2 yıl garantili olarak satmaya başlamıştır. Bu makinelere ek olarak tüm baskı malzemelerini de (Kupa, T-Şört, Yastık Kılıfı, Telefon Kapağı, Plaket, Magnet, MDF, HDF ürünler, Puzzle, Tabak ve Şapka) özel olarak ürettirmekte ve müşterilerinin hizmetine sunmaktadır. Bununla beraber Epson Sublimasyon yazıcılar ve transfer mürekkeplerinde tıkanma yapmayan “L” serisi Epson Yazıcıların bayiliğine başlamıştır.

2008 yılında ürünleri kolayca satın alabileceğiniz //www.teknofinal.com internet sitesini hizmete açmış ve aynı yıl Odessos firması ile Sipariş İstasyonu (Kiosk) satışına başlamıştır.

Firmamız 2009 yılı başlarında Panoromik albüm yapma makineleri ithalatına başlamış ve 2010 yılında da Alman Menşeli olan FST KONWAY Stüdyo Flaşlarının Türkiye Distribütörlüğünü almıştır. Ayrıca, Teknofinal Dış Tic. Ltd. Şti tüm ithal ettiği ürünlere 2 yıl garanti vermekle birlikte Satış Sonrası Hizmet Yeterlilik ve Garanti Belgelerine sahip bulunmaktadır.

2010 yılı ortalarında Çin’in büyük tripod üreticilerinden olan YunTeng Photographic Equipment Factory ile distribütörlük anlaşması yapan firma Stüdyo Ekipmanları ürünlerinde de söz sahibi olmuştur.

2010 yılı sonlarında 100 yıldan fazla bir geçmişe sahip Alman TETENAL firması ile TETENAL Banyo kimyasalları ürünlerinde Türkiye Distribütörlüğünü anlaşması yapmıştır.

2011 yılında Transfer Baskı Sistemlerine ek olarak, içerisinde fotoğraf bulunduran, fotoğrafçılara ek gelir sağlayabilecek hediyelik ürün ithalatına başlayarak fotoğrafçıların kaybettiği film ve pil gibi satış gelirlerine tekrar ulaşabilmelerini hedeflemiştir.

2013 yılında transfer baskı makinelerinde bir çığır açan vakum sistem ile baskı yapabilen 3D Transfer (Sublimasyon) Baskı Makinesi distribütörlüğünü alarak süblimasyon baskı sistemlerinde ilk sıraya oturmuştur. TEKNOFİNAL ailesi olarak tüm sattığımız ürünler kendi ithalatımız veya Firma logomuzun bulunduğu Anlaşmalı Firmalara ürettirdiğimiz ürünlerdir.
Günümüzde artık fotoğraf baskısının daha kolay olması ile birlikte en kolay ve dayanıklı baskıya sahip Epson Yazıcılar ile birlikte Bitech, Kodak, Agfa ve Lustre marka inkjet fotoğraf baskı kağıtlarının Türkiye distribütörlüğü alınmıştır.

Firmamız sizlere daha iyi hizmet verebilmek için kurumsal ünvan değişikliğine giderek “Final Fotoğrafçılık ve Bilişim Dış Tic. Ltd. Şti” olan ünvanımızı 2014’te “Teknofinal Dış Tic. Ltd. Şti” olarak değiştirdik.

Halen fotoğraflı kişiye özel hediyelik ürünlerinde toptan ve güncel stok kontrollü satışımızı www.teknofinal.com e-ticaret sitemizden ve Sultangazi’deki Showroom’umuzdan gerçekleştiren firmamız sizi ağırlamaktan ve her geçen gün yeni ürünlerimizi size tanıtmaktan övünç duymaktadır.

Tüm hizmetlerini kalite, uygun fiyat ve hoşgörü politikasına göre veren TEKNOFİNAL Ailesi olarak bizi seçen tüm dostlarımıza teşekkür ederiz.

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
9 Taksit
9 Taksit
9 Taksit
9 Taksit
9 Taksit
9 Taksit
9 Taksit
9 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 128 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • teknofinal.com güvenilirmi ?

    Teknofinal Dış Ticaret Ltd. Şti. (www.teknofinal.com), kişisel bilgilerinizin korunması ve ödeme sırasındaki güvenliğiniz için gerekli tüm tedbirleri almıştır. Hiç bir şekilde kredi kartı bilgileriniz firmamız tarafından alınmaz, saklanmaz ve hiç bir kişiyle paylaşılmaz! Alışverişi bitirdiğiniz anda sistem tarafından otomatik olarak silinir. Bundan dolayı bilgilerinizi titizlikle korumanın önemi ve bilinci ile ödemelerinizin gerçekleştirilmesi aşamasında, Rapid SSL (128 bit SSL Security) güvenlik sistemi kullanılmaktadır. www.teknofinal.com üyelerinin özel bilgisini, hiçbir şekilde satmaz ve hiçbir nedenle başka kişilerle paylaşmaz. E-posta adresleri sadece , üyelere kampanya ve tanıtım için gönderilmekte kullanılmaktadır, istenirse bu listeden çıkılabilir. e-mail ile müşteriler bu isteğini talep edebilir. Sitemize üye olmak için girmiş olduğunuz tüm bilgiler, 3. parti firma veya kişilerle paylaşılmayacaktır. Sitemiz iletişim formlarından girmiş olduğunuz tüm bilgiler, 3. parti firma veya kişilerle paylaşılmayacaktır. Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Üye giriş bilgilerinizi güvenli koruduğunuz takdirde başkalarının sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Şifrenizi oluştururken lütfen içerisinde hem harf hem de rakamlardan oluşan güvenli bir şifre belirleyiniz.

  • teknofinal.com iletişim

  • teknofinal.com yorumlar

  • teknofinal.com anlaşmalı kargo

  • teknofinal.com garanti ve iade şartları

Biz Neredeyiz ?