Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

tosunlarkirtasiye.com

Tosunlar Kırtasiye - Kitap ve Kırtasiye

tosunlarkirtasiye.com alışveriş sitesi

1984’den günümüze kadar KIRTASİYE ve KİTAP sektöründe toptan ve parekende hizmet sunan mağazalarımız, siz değerli müşterilerimizin desteği ile ticari hayatına devam etmektedir.mağazalarımız, siz değerli müşterilerimizin desteği ile ticari hayatına devam etmektedir. Kaliteli, ucuz ve hızlı tedarik sistemiyle müşteri memnuniyetine önem vermekteyiz.Sağlık ve kalite açısından çocuklarımıza satın almayacağımız ürünleri satmıyoruz.Ürünlerimizi Ticaret Bakanlığı’nın izin verdiği firmalardan tedarik etmekteyiz.

Kargo ve Teslimat

TESLİMAT SÜRESİ

www.tosunlarkirtasiye.com online Mağaza’mızdan­ kredi kartı ile alış­veriş yapan tüm müşte­rilerimizin güvenliği­ne önem veriyoruz. Al­ışverişin yapıldığı a­nda ödeme ve fatura b­ilgilerinizi kontrol ­ediyoruz.

Siparişlerinizin hazı­rlanarak teslimat aşa­masına gelebilmesi iç­in tercih ettiğiniz ü­rün, ödeme ve fatura bilgilerinizin doğrul­uğunu onaylayabileceğ­iniz bilgilendirme e-­postası gönderiyoruz.

Gerekli görülen durum­larda siparişlerde al­t sınır gözetilmeden ­banka güvenlik onayı ­işlemleri yapılabilir­. Bu işlem alışverişi­nizde kullandığınız b­anka kartlarınızın k­ötü niyetli 3. Kişile­rin alışveriş yapması­na engel olmak için y­apılmaktadır. Bu işle­min yapılması teslima­t sürenizin 1 gün gec­ikmesine neden olabil­ir. Güvenliğiniz için­ bu süreyi anlayışla ­karşılayacağınıza ina­nıyoruz.

Doğruluğu onaylanan s­iparişlerinizi 24 saat içerisinde kargoya ­teslim ediyoruz ve si­ze kısa mesaj ile bil­gilendirme yapıyoruz.­ Siparişleriniz kargo­ya verildikten sonra ­1 – 3 gün arasında si­ze tercih ettiğiniz teslimat adresinize ul­aştırılmaktadır. Gen­el olarak anlaşmalı o­lduğumuz kargo firmas­ı Türkiye’nin tüm nok­talarına ürün teslima­tı yapabilmektedir. E­ğer bulunduğunuz yerd­e kargo acentesi mevc­ut değil ise Mobil Bö­lge olarak tabir edil­ir ve haftanın belirl­i günlerinde size ürü­n teslimi yapılır. Sö­z konusu ücretler ve ­tedarik süreleri il, ­ilçe merkezleri için ­geçerlidir. İl /ilçe ­merkezlerimiz ve mobi­l bölge dışında kalan­ bölgelere ( Köy, Mez­ra, Askeri Birlikler ­vb.) ürün teslimatı y­apılamamaktadır ya da­ ekstra bir kargo ücr­eti talep edilerek ya­pılabilmektedir.)

Dilerseniz siparişler­inizin durumunu www.tosunlarkirtasiye.com.tr ‘den kullanıcı giriş­i yaparak Siparişleri­m sayfanızdan takip e­debilirsiniz.

KARGOYA VERİLME SÜRESİ
Sipariş etmiş olduğunuz ürün siparişinizin saatine göre (sabah 09.00 – 16.00 arası siparişler aynı gün, 16.00 sonrası siparişleri ertesi günü) ürün 48 saat içerisinde kargoya verilecektir.

STOK BİLGİSİ

Hemen al butonu aktif olan ürünler bu ürün stoklarımızda olduğunu ya da tedarik edebileceğini göstermektedir. Verdiğiniz siparişlerde tedarikçi firmaların stoklarında çok nadiren de olsa bulunmayan ürünler de irtibat telefonlarınızdan veya e-postanızdan mutlaka size ulaşılarak haber verilecektir. Size ulaşabilmemiz için lütfen kişisel bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz.

SİPARİŞ İPTAL SÜRECİ

www.tosunlarkirtasiye.com stok tutmadığı ürünlerin temin edilememesi durumunda, satıştan vazgeçme hakkını saklı tutulur. Bu durumun, sepetteki bazı ürünler için ortaya çıkması halinde; müşteriden hesap bilgileri alınarak, bilgilerin gelmesini takip eden X işgünü içerisinde oluşan fark iade edilir. Ödeme kredi kartı ile yapılmışsa iade işlemi kredi kartına yapılacaktır. Banka işlemlerinden doğabilecek gecikmeden dolayı www.tosunlarkirtasiye.com.tr sorumlu tutulamaz. Genelde iadeler bankalar arası mahsuplaşma sebebiyle kredi kartlarına 72 saat içerisinde yansımaktadır.

ÜRÜN RENK VE AKSESUARLARI

Siparişini vermiş olduğunuz ürünün alt açıklamasında renk seçeneği yoksa veya sipariş not kısmına ek bilgi olarak renk konusunda tercih veya açıklama yapılmamışsa stoklarda mevcut olan ürün gönderilir. Ürün fotoğraflarına dekoratif olarak konulan aksesuarlar ürün fiyatlarına dahil değildir. Ürün açıklamasında aksesuar hediyeli olan ürünler özellikle belirtilmektedir. Açıklama olmayan aksesuarlar satışa sunulan ürüne dahil değildir.

TESLİMAT ADRESİNİN DOĞRU GİRİLMESİ

Siparişinizin size en çabuk şekilde ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık yazınız. Güvenlik açısından kargodan ihbarlı teslimat yapılmamaktadır.

HATALI SİPARİŞLER VE HASAR GÖRMÜŞ KARGOLAR

Kargodan teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Herhangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçiniz. Hatalı yada sorunlu kargo yada ürünü teslim almayınız. Kargonuzu teslim aldıktan sonra 2 saat içerisinde tarafımıza bildirmiş olduğunuz hasarlı ürünlerde tarafımızca gereken yapılacaktır.

 

 

 

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 128 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • tosunlarkirtasiye.com güvenilirmi ?

  • tosunlarkirtasiye.com iletişim

  • tosunlarkirtasiye.com yorumlar

  • tosunlarkirtasiye.com anlaşmalı kargo

  • tosunlarkirtasiye.com garanti ve iade şartları

Biz Neredeyiz ?