Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

yapimanya.com

Online Yapı Market ..

yapimanya.com alışveriş sitesi

1982 yılında Alaittin Öztürk şahıs şirketiyle kilit sistemleri ve boya satışı ile parekende sektörüne giriş yapan firmamız 1994 yılında faaliyet alanlarını sıhhi tesisat, nalburiye, hırdavat malzemeleri, musluk ve batarya sistemleri, el aletleri, seramik ve banyo grupları, vitrifiyeler, duş sistemleri, laminat parkeler olarak genişletmiştir.
Yapı market mağazalarımızın faaliyetleri devam ederken 1997 yılında 2000 m2 alan üzerine kurmuş olduğu tesisinde Plastel markasıyla plastik fitings sistemleri üretimine başlayan firmamız Türkiye’nin bütün bölgelerine pazarlama ağı kurup bayilikler vermiştir.
Firmamız 2011 yılı sonunda yurtdışından ithal edilen avantajlı ürünleri yurtiçinde pazara sunmuştur.
2014 yılında hizmete açmış olduğumuz yapimanya.com internetten alışveriş sitemizle Yapımanya İnş.ve Yapı Malz.Tic.Ltd.Şti ünvanı ile kendi stoklarımızdaki ürünleri veya direk üreticilerden siz müşterilerimize en kısa zamanda ulaştırarak daima daha iyi hizmet vermeye devam edeceğiz.
Firmamız 2017 yılında depolama ve online satış birimini İstanbul’a taşıyarak müşterilerimize ürün sevki konusunda daha hızlı, kaliteli hizmet ve çeşitlilik sunmayı hedeflemiştir.
yapimanya.com ile müşterilerimiz; tecrübeli çalışanlarımızın danışmanlığında, en pratik ve en uygun çözümleri Yapımanya İnşaat ve Yapı Malzemeleri garantisi ile tek bir çatı altında bulabilmektedirler.

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 256 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • yapimanya.com güvenilirmi ?

  • yapimanya.com iletişim

  • yapimanya.com yorum

  • yapimanya.com anlaşmalı kargo

  • yapimanya.com garanti ve iade şartları

Biz Neredeyiz ?