Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

ancorteknoloji.com

AncorTeknoloji.com: Alışverişlerinizde Yeni Adresiniz

ancorteknoloji alışveriş sitesi

Ancor Teknoloji, medikal, hijyen, teknolojik ürünlerin tedariklerini sağlamaktadır. Amacımız, satmış olduğumuz ürünleri web sayfası üzerinden görebilmeniz, ihtiyacınız olanları satın almanızdır.

Sizlere kaliteli ürünleri sunmaktan gurur duyarız. Hızlı teslimat ile satın aldığınız ürünlerinizi sizlere ulaştırmak isteriz.2009 yılında faliyetlerine başlamış, uzun yıllardır ticaretin içinde olan bir firmayız. 2020 yılında kendi web sayfamız olan ancorteknoloji.com satışlara başladık.

ANCOR TEKNOLOJİ LTD ŞTİ. SAĞLIK BAKANLIĞINCA ONAYLI TIBBİ CİHAZ SATICI FİRMADIR.

Teslimat Bilgileri :

Sipariş formumuzda teslimat için izin verdiğimiz zaman, teslimatı gerçekleştirebileceğimiz zamana göre %100 oranında toleranslıdır.

Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.

Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyid edilmektedir.

Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz sözkonusudur.

Teslimat Yöntemi

Kullanıcı teslimat yöntemi olarak 2 farklı yolu seçebilir. Şirket teslim ve kargo ile teslim şeklinde 2 yöntemden birini seçen kullanıcı alışveriş bedeline göre kargo ücretinden muaf tutulmaktadır.

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 128 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • ancorteknoloji.com güvenilirmi ?

  • ancorteknoloji.com iletişim

  • ancorteknoloji.com yorumlar

  • ancorteknoloji.com anlaşmalı kargo

  • ancorteknoloji.com garanti ve iade şartları

Biz Neredeyiz ?