Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

eformed.com.tr

Eformed Teknik Ticaret Fizik Tedavi Ekipmanları

eformed.com.tr alışveriş sitesi

Firmamız 2007 yılında İzmir’de kuruldu. İlk günden bu yana anahtar teslim fizik tedavi merkezleri kurmaktayız. Kurulu olan merkezlerin de her türlü ihtiyaçlarını özenle karşılıyoruz. İthalat, satış ve servis hizmetlerimizle hastaneler, özel fizik tedavi merkezleri, dal merkezleri, rehabilitasyon merkezleri, okullar, doktorlar, fizyoterapistler ve hastalara birebir hizmet sunmaktayız.
Bizi Neden Tercih Etmeli?

Çünkü bize göre kalite çok önemli. İthal ettiğimiz ürünlerden, diğer sattıklarımıza tamamı “önce insan-önce sağlık” diyerek satışa sunduğumuz ürünler.

Sıkıntı yaşamayı da yaşatmayı da sevmiyoruz. Bu yüzden her şeyi en iyi olarak sizlere sunuyoruz. Tüm bunların içinde en önemlisi ise kendi bünyemizde teknik servis hizmeti sunmamız. Böylece sizi uğraştırmadan tüm hizmetleri almanızı sağlıyoruz.

Bugün birçok kamu ve özel kurum tarafından tercih ediliyoruz. Tüm bunlar dışında hastalarımıza , ortopedi ürünleri grubumuzla da hizmet veriyoruz. Bunlar; boyunluk, sırt-omuz destekleri, bel destekleri, korseler, ameliyat sonrası ürünler, bacak ve kol destek ürünleri, ayak sağlığı ürünleri, varis çorapları, spor malzemeleri gibi ürünlerimiz mevcuttur.

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 128 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • eformed.com.tr güvenilirmi ?

  • eformed.com.tr iletişim

  • eformed.com.tr yorumlar

  • eformed.com.tr anlaşmalı kargo

  • eformed.com.tr garanti ve iade şartları

Biz Neredeyiz ?