Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

ladyfalcon.net

Falcon topuk dikeni halluks diyabet ayakkabası

ladyfalcon.net alışveriş sitesi

1999 yılından beri sağlık sektöründeki başarılı satış tecrübelerini bir araya getirerek 2006 yılında istanbul’da kurulan firmamızın Türkiye’de tecrübelerimizle oluşturduğumuz pazarlama ağımız dahilin de tüm yurda dağıtımımız mevcuttur. Bilindiği üzere İstanbul Türkiye’nin en büyük ticari merkezidir. Bu olaydan yola çıkarak pazarlama ağımızı Anadolu ve İstanbul olarak toplamış bulunmaktayız. Tüm Etkin Medikal ve Lady Falcon® ailesi olarak gerek pazarlama, gerek satış, gerekse satış sonrası müşterilere en iyi şekilde dönüş yapma amacı ile yolumuza devam etmekteyiz.

Üretim portföyümüzde Hakiki deri ve suni deri sabo hastane terliği, Diyabet terliği ve ayakkabısı, Topuk dikeni terliği ve ayakkabısı, Antistatik Ameliyathane Terliği, Patentli Zayıflama ve selülit terliği, Hastane ayakkabısı ve Hastane personeli için kıyafet üretimi mevcuttur.Sektöre birçok ilk ve yenilikle önücü olan firmamız;

2006 yılında Türkiye’ de ilk ve tek patentli ürün Ladyfalcon zayıflama ve selülit terliği üretimine başlamıştır.

2006 yılında Hastane personelleri için ortopedik hakiki deri ve suni deri sabo terlik üretimine 14 model ve 5 farklı renk seçeneği ile başlamış olup 2011 ocak ayı itibarı ile KAYMAZ taban olarak sabo terlik üretimi ile sektöre yenilik katarak yön vermeye devam etmektedir.2006 yılında yine hastane personeli için ortopedik deri hastane ayakkabısı üretimine başlamış olup 2010 yılı itibarı ile sektörde ilk lacivert renk seçeneğini sunmuş bulunmaktayız.

2006 yılında yoğun talepler doğrultusunda Diyabet (şeker) hastaları için özel deri kullanarak tamamen dikişsiz ürünleri ile bu alanda gelişimini devam ettirmiştir.

2008 yılında tıbbi açıdan kesin bir çözümü olmayan topuk dikeni hastaları için özel geliştirmiş olduğumuz silikon ile Türliye’ de ilk ve tek ayakkabı ve terlik üretimine başlamıştır.

2011 yılı itibarı ile türkiye’de antistatik ameliyathane terliği üretimini Sözde Değil Özde Antistatik sloganıyla ar-ge çalışmalarını tamamlamış olup gerçek değerlerde Türkiye’de Anti-statik Ameliyathane terliği üretimine geçmiş bulunmaktayız.

2012 yılının ilk ayları itibarı ile yoğun talep olduğu için yine Türkiye’de ilk halluks valgus (bunyon) , serçe parmak çıkıntısı ve çekiç parmak rahatsızlığına sahip müşterilerimiz için esnek özel malzememiz ile ürettiğimiz Halluks valgus terlik ve ayakkabılarımızı üretimine başlamış bulunmaktayız.

2014 yılı sonralarında antistatik ameliyathane terliğinde ilk kez ana hammadde ile ürettiği atkılı modeller ile dikkat çekmiştir.

2015 yılında ise Falcon Sweet Patterned sabo hastane terliklerini piyasaya sunan firmamız sektörde kimsenin yapamadığı farklı
tasarımları ile öncü olmaya devam etmiştir.

Sektöründe öncü ve yenilikçi firma olarak üretimini yaptığımız ürünlerin satışını tüm Türkiye’ ye 2006 yılından beri resmi satış sitemiz olan www.ladyfalcon.net aracılığı ile yapmaya devam etmekteyiz. Ayrıca yoğun istek üzerine Sanal resmi satış sitelerimizden ikincisini www.ortopedikterlik.com web sitemizi de mart 2011 itibarı ile siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmuş bulunmaktayız. Yurtdışı satış kanalı olarak www.medicalfootwear.net satış sitemizde 2014 yılı başlarında hizmete girmiştir.

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 256 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • Ladyfalcon.net Güvenilir Mi?

  • Ladyfalcon.net İletişim

  • Ladyfalcon.net Yorum

  • Ladyfalcon.net Anlaşmalı Kargo

  • Ladyfalcon.net Garanti Ve İade Şartları

Biz Neredeyiz ?