Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

bikamera.com

Bikamera- Türkiye Dji Yetkili Ana Bayisidir

bikamera.com alışveriş sitesi

Türkiye’nin, en büyük online fotoğraf ve video ekipmanları, e-ticaret alışveriş sitesi Bikamera.com’a hoş geldiniz

Fotoğraf ve video kamera aksesuarları, akıllı telefonlar için aksesuarlar ile birlikte bilgisayar ve outdoor ürünleri gibi birçok farklı kategoride binlerce ürünü bünyesinde bulunduran Bikamera; Kayalar Elektronik Bilgisayar San. ve Tic. Ltd. Şti. ‘nin marka yüzü olarak siz değerli müşterilerimize tanıtmaktan gurur duyuyoruz.

2004 yılından bu zamana sektörün en köklü firması olarak karşınızdayız. Öncelikli hedefimiz; müşteri memnuniyeti… Distribütörü olduğumuz markalarımız ile birlikte kendi e-ticaret platformumuzda da satışını yaptığımız farklı markaların ürünlerini, en doğru şekilde sizlere sunmaya çalışıyor ve sürekli bir gelişim sürecine kendimizi veriyoruz.

Türkiye’nin fotoğraf, video, akıllı telefon, beyaz eşya ve daha birçok alanda en yoğun ticaret bölgesi olan Sirkeci-Fatih merkez ofis, depo ve mağazamız ile birlikte; Kadıköy mağazamızın kapıları tüm müşterilerimize ve muhabbetlerinize sonuna kadar açık.

2004 yılında faaliyetlerine başlayan Kayalar Elektronik Bilgisayar San. ve Tic. Ltd. Şti.’nin en önemli parçalarından olan www.bikamera.com ile parekende ve toptan alışveriş yapmak isteyen müşterilerimize e-ticaret platformumuzu gururla sunuyoruz.

BOYA, Fotga, Ce-Link, Ulanzi, Shoot, Sanger ve daha birçok markanın distribütörlüklerini elinde bulunduran; bununla birlikte DJI, Canon, Sony, Nikon, GoPro ve daha birçok markanın ana bayiliğini yapan Kayalar Elektronik Bilgisayar San. ve Tic. Ltd. Şti. siz değerli müşterilerimize ve bayilerimize en kaliteli hizmet ve ürünleri sunmak için çalıştığımızı belirtmek isteriz.

Bikamera.com’da toptan ve parekende satışını yaparken, N11, Hepsiburada, Amazon Türkiye, Gitt Gidiyor, ePTT AVM ve Trendyol mağazalarımızla da Türkiye’nin her noktasına ve tüketicisine ulaşıyoruz.

Bikamera olarak hedeflerimizi her zaman daha yükseği gösteren çıtaya erişmek yönünde olduğunu bilmenizi isteriz. Müşteri memnuniyetini sağlamak için elimizden gelen tüm çabayı sarfetmeyi amaçlayan çalışanlarımız; en iyi ürünleri sunmak için çalışan ar-ge departmanımız; alanında uzman canlı destek ekibi ve personelimiz; sizlere her alanda hizmet sunmak için var olan sosyal medya iş ortaklarımız ve yılların tecrübesini 2004’ten bu yana sürdüren yöneticilerimiz ile siz değerli müşterilerimize bizleri desteklediğiniz için teşekkür ederiz.

Her zaman daha ileriye gitmek, daha yenilerine ve en iyilerine ulaşmak ve sizlere ulaştırmak hedefiyle…

 

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 256 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • bikamera.com güvenilir mi ?

  • bikamera.com iletişim

  • bikamera.com yorumlar

  • bikamera.com anlaşmalı kargo

  • bikamera.com garanti ve iade şartları

Biz Neredeyiz ?