Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

fotografium.com

Fotoğraf Makineleri - Fotografium Yetkili Satıcı

fotografium.com alışveriş sitesi

Fotoğraf ve video sanatını tutkuyla icra eden profesyonellerin ve hobiseverlerin 2008’den beri değişmez adresi olduk. Bu işi tutkuyla yapan herkesin satış öncesinde, satış esnasında ve satış sonrasında profesyonel destek alabileceği Türkiye’nin en büyük platformuyuz.

Her geçen gün kurumsallaşan, müşteri ilişkileri noktasında ise her zaman sıcak ve samimi iletişimi tercih eden Fotografium günümüzde çok hızlı değişen internet alışkanlıklarına yönelik kendi sektöründe ilk atılımları yapan firma olmaya devam etmektedir. İlerleyen yıllarda e-ticaret sektörünün daha sosyal ve samimi ilişkilerle ayakta duracağını yıllar öncesinden iyi okuyan Fotografium, kurduğu Fotografium Blog ve Fotografium Youtube kanallarıyla fotoğrafçılıkla ilgilenen herkesin karşısına çıkan kapsamlı ve istikrarlı bir kaynak konumuna gelmiştir.

Canlı Destek hizmeti ve Teknik Destek kalitesiyle kendini ön plana çıkarmayı başaran Fotografium, fotoğrafçılık alanındaki tüm büyük markaların Yetkili Bayisi olarak 10.000’den fazla ürün çeşidini fotoğraf severlerin beğenisine sunmaktadır. Müşterilerimizi hem satış öncesinde almak istedikleri ekipmanlar hakkında derinlemesine bilgilendiriyor, hem de satış sonrasında ihtiyaç duydukları eğitimleri kendilerine sunarak onların gelişimine katkı sağlıyoruz. Tam da bu yüzden, 2008 yılından beri Türkiye’nin en büyük online fotoğraf ve video ekipmanları mağazası olarak yoluna devam ediyor.

Fotografium Blog, teknik içeriklerden ekipmanlarla ilgili içeriklere, ürün incelemelerinden fotoğrafçılık eğitimlerine, ünlü fotoğrafçıların portfolyolarından en güncel haberlere kadar geniş bir skalada binlerce içeriği fotoğraf severlerin beğenisine sunmaktadır. Kısa zamanda oldukça sevilen blogumuz, Turkcell Blog Ödülleri Hobi Kategorisi’nde 1. olarak zaten takipçilerince malum olan başarısını taçlandırmıştır.

Fotografium Youtube kanalı fotoğraf severlerin doğru ürünü satın alabilmeleri, ürünler arasındaki nüansları anlayabilmeleri ve fotoğrafçılık alanında temel eğitimleri alıp kendilerini geliştirebilmeleri amacıyla kurulan ve şu anda Türkiye’nin en büyük fotoğrafçılık kanalı olarak fotoğraf severlerin ufkunu genişletmeye devam eden rehber niteliğinde bir eğitim ve ilham kaynağıdır.

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 128 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • fotografium.com güvenilirmi ?

  • fotografium.com iletişim

  • fotografium.com yorumlar

  • fotografium.com anlaşmalı kargo

  • fotografium.com garanti ve iade şartları

Biz Neredeyiz ?