Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

boncukbugrada.com

Boncukbugrada - En Büyük Online Boncuk Mağazası

boncukbugrada alışveriş sitesi

1 Ocak 2018 tarihinde firmamızı resmi olarak açılışını yaptık. Yaklaşık 7 ay süren, özenle seçtiğimiz ürünlerin sizlerin ihtiyacına göre belirlenmesi ve hazırlanması süresi ardından 1 Temmuz 2018 tarihinde e -ticaret sitemizi faaliyete geçirdik.

Son yıllarda sektörde gördüğümüz e-ticaret açığını kapamak için adım atmamız gerektiğini düşündük. Rastgele elimizde olan ürünleri satmaya çalışmak yerine sizlerin gerçekten ihtiyacınız olduğuna inandığımız ürünleri kataloğumuza ekledik. Ve her gün yeni ürün grupları eklemeye devam ediyoruz. Öyleli 500 ürünle başladığımız e-ticaret hayatımız 5.000 ürüne ulaşmıştır. Tüm bunları yaparken kendi tasarımlarını yapmak isteyen, az ürüne ihtiyacı olan bireysel kullanıcıları da unutmadık tabii ki.

Şirketimizi açarken en büyük hedefimiz bir ticarethane olarak hareket etmemekti. İnsanların güler yüzle ayrılacağı bir ortam oluşturmaktı. Bunun içinde güven kazanmamız gerektiğinin bilincindeydik.

Bu yüzden radikal bir karar aldık. Satış ofisi açıp, İnternet satışlarıyla da ek gelir elde etmek yerine, sadece İnternet satışlarına yönelmeye karar verdik. Ayrıca bize sorduğunuz sorulara mümkün olan en kısa zamanda cevap verip, boş zamanlarımızda değil her an karşınızda ulaşabileceğiniz biri olmasını sağladık.

Zamanın altın olduğu günümüzde güvenilir bir e-ticaret sitesi olmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Müşterilerimize istedikleri ve söz verdiğimiz ürünü ulaştırmayı kendimize ilke edindik.

Kendimize verdiğimiz en büyük söz :

HER ZAMAN GÜVENEBİLECEĞİNİZ BİR FİRMA OLACAĞIZ..

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 128 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • boncukbugrada.com güvenilirmi ?

  • boncukbugrada.com iletişim

  • boncukbugrada.com yorumlar

  • boncukbugrada.com anlaşmalı kargo

  • boncukbugrada.com garanti ve iade şartları

Biz Neredeyiz ?