Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

hobidevre.com

HobiDevre - Arduino,3D Filament ve Elektronik Malzeme

hobidevre.com alışveriş sitesi

Arduino çeşitleri, Arduino modül, 3D filament,direnç, transistör, tüm devre elemanları Elektronik Ürün Deponuz HobiDevre

Mağazamizda satılan tüm ürünler Hobidevre.com – Levent Elektronik’in garantisi altındadır. Web sitemiz üzerinden yapılan satışlar Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ile Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğine tabi satışlardır ve bu kanun yönetmelikteki hükümleri uygulamaktadır.

İade edeceğiniz ürünlerin aşagıdaki şartlara uygun olması gerekmektedir.

İadenin, satın alınan ürünün ambalajı açılmadan, tahrip edilmeden, bozulmadan ve ürün kullanılmadan teslim tarihinden itibaren yedi (10) günlük süre içinde gerçekleştirilmesi gereklidir. (Cayma Hakkı)

Original kutusu bozulmuş,tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmis, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açip kontrol ediniz. Eger üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alindiktan sonra kargo firmasinin görevini tam olarak yerine getirdigini kabul etmis oldugunuzu unutmayiniz.
Iade etmek istediginiz ürün ile birlikte tarafiniza kestigimiz orijinal fatura (sizdeki bütün nüshalar ile birlikte) internet sitemizdeki iade formunu doldurarak göndermeniz gerekmektedir.
İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu İade Faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. Iade faturasi, kargo payi dahil edilmeden ( ürün birim fiyati + KDV seklinde ) kesilmelidir.

HobiDevre.com, yukarıda belirtilen şartların yerine getirilmesi durumunda, iade edilen ürünlerin bedelini, cayma hakki veya ayıplı mal bildiriminin kendisine ulaştığı tarihten itibaren on gün içinde iade eder.

Cayma Hakkı kullanılarak iade edilen ürünler için kargo masrafı müşteriye aittir. Ayıplı Malların iadesinde ise, müşterilerimiz, ürünü, Sürat kargo ile karşi ödemeli gönderebilir. Ayıplı ürün kararı gönderim öncesi yapılacak iletişimin sonunda kararlaştırılacaktır.

İptal İşlemleri

İptal işlemleriniz için online sipariş iptali mümkün değildir. Bu kapsamda bir ürün aldıysanız ve ürününüz henüz kargoya teslim edilmediyse; iptal işlemi için
Bize Ulaşın sayfasından bildirimde bulunmanızı yada iletişim bilgilerimizden bize ulaşmanızı rica ederiz.

Ürün iptali gerçekleştirdiğin de e-posta adresinize eş zamanlı bilgi mesajı gönderilir.

Ancak ürünle birlikte promosyon, hediye ürün ya da kampanyalı ürün uygulaması mevcutsa, bu ürünlerin sipariş iptali gerçekleştirilemez. Bu durumda tüm siparişin iptal edilmesi gerekmektedir.

Ücret iadeleri ödeme yapılan kredi kartına, ödemesi havale/eft ile gerçekleşen siparişlerde ise ödemenin geldiği banka hesabına gönderilmektedir. Cayma Hakkı kullanılarak iade edilen yada depomuzdan sevkiyatı gerçekleşmemiş ürünlerin iade işleminde havale eft ücreti müşteriye aittir. Kredi kartı iadelerinde komisyon işlemimiz yoktur. Müşteri isteği ile iade yada iptal edilen siparişlerin tüm kargo masrafları müşteriye aittir.

 

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 128 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • hobidevre.com güvenilirmi ?

  • hobidevre.com iletişim

  • hobidevre.com yorumlar

  • hobidevre.com anlaşmalı kargo

  • hobidevre.com garanti ve iade şartları

Biz Neredeyiz ?