Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

filyarn.com

Filyarn - El Örgü İplikleri

filyarn.com alışveriş sitesi

Bizim ürettiğimiz yumaklar, sizin ellerinizde birer sanat eserine dönüşüyor. İlmeğin gücüne ve bu gücün ortaya çıkarabileceklerine inanan herkes bizim hedef kitlemiz. Üretim gücümüze ve taleplerinizi karşılamaya olan inancımızı, daima canlı tutacağız.

Aylık 100 milyondan fazla yumak üretim gücümüzle kaliteli örgülerin ilham kaynağı olmakla birlikte, özel örgü ipi ve örgü kitleriyle fantezi iplik dünyasının en iddialı markası olmayı, kendimize hedef seçtik. Müşterilerimizin, bize bu yolda en büyük desteği vereceğine inancımız tam. Attığınız her ilmekte olmak dileğiyle…

Tedarikçimiz Olun

Biz bir yola çıktık. Bu yolda da geçmişin verdiği tecrübe ile mesafeler katettik. Hem iç pazarda hem de ihracatta edindiğimiz bu güzel tecrübeleri paylaşmak istiyoruz. Siz de bizimle aynı fikirdeyseniz, Türkiye’nin ve dünyanın her yerine göndermek istediğiniz ürünlerinizi gelin birlikte üretelim.

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 128 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • filyarn.com güvenilirmi ?

  • filyarn.com iletişim

  • filyarn.com yorumlar

  • filyarn.com anlaşmalı kargo

    Filyarn ürün teslimatı Aras Kargo ile yapılmaktadır. Kargo takip numaranız ile Aras Kargo gönderi takibi sisteminden sorgulama yapabilirsiniz.

  • filyarn.com garanti ve iade şartları

Biz Neredeyiz ?