Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

kurumama.com

Kuru Mama | En Kaliteli Ucuz Kedi & Köpek Maması Fiyatları

kurumama alışveriş sitesi

Çağlar boyunca insanlar evcil hayvanlarla beraber yaşamaktan çekinmemiştir. Evcil hayvanlar düşünce bazlı şahsiyet temellerinden yoksun olsalar da içgüdüsel olarak bize yakın oldukları için empati kurmak kolaydır. Ve pek tabi en evrensel duygu olan sevgiye ve ilgiye bizim kadar aç oldukları için onlarla beraber aile temelli bir yaşantı kurmak bize zor gelmez. Özellikle çağımızda bahçeli müstakil evlerin azalması ile apartmanlara hapsolan insanlar halen evcil hayvan beslemekten vazgeçmiş değillerdir.

Çünkü özenli bakım, gereken malzemelerle birlikte onlarla beraber yaşamak insanlarla yaşamak kadar disiplinli ve güvenli olabilir. Kurumama olarak bu gerçeklerin ışığında, hem kâr etmek hem de karımızı sokakta kalan evcil hayvanlar ile paylaşmak için biz bu yola çıktık. Türkiye evcil hayvan pazarını uzun süreler inceleyerek sektörde gerekli olan bütün detayları firmamızın vizyonuna işledik. Nihayet sitemizi tamamladığımızda ise tamamen müşteri memnuniyeti odaklı olarak ticaret yapmaya başladık. Çünkü yaptığımız iş tamamen canlılar ile ilgili. Evcil hayvanların talep etme gibi bir mefhumu olmadığını bildiğimiz için onlara en iyi markaların taze ürünlerini hazırladık.

Kedi & Köpek Maması alırken nelere dikkat etmeliyiz?

Kedi ve Köpek maması alırken öncelikle dikkat etmeniz gereken şey mamanın içeriğidir. Evcil dostunuzu iyi tanıyorsanız onun tüketmeyi sevdiği ve ona sağlıklı gelecek içeriklere sahip mamaları tercih etmeniz oldukça önemlidir. Eğer ki dostunuzun alerjisi olabilecek yada hiç sevmediği bir içeriğe sahip mama alırsanız muhtemelen o mamayı tüketmeyecektir.

Evcil dostlarınız için mama seçiminde aynı zamanda yaşına ve ırkına uygun olanı seçilmelidir. Günümüzde her ırktan ve yaştan köpeğe özel yüzlerce mama üretilmektedir. Royal Canin, Hills, Pro plan gibi onlarca kaliteli mama markası her ırk ve yaşa özel mamalarla evcil dostlarınızın sağlığı için çalışmaktadır.

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 128 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • kurumama.com güvenilirmi ?

  • kurumama.com iletişim

  • kurumama.com yorumlar

  • kurumama.com anlaşmalı kargo

  • kurumama.com garanti ve iade şartları

Biz Neredeyiz ?