Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

fitbas.com

Büyük ve küçük numara ayakkabılar uygun fiyatlarla hemen kargo

fitbas.com alışveriş sitesi

Firmamız 2011 yılında büyük ve küçük numara giyen kadın ve erkeklerin ayakkabı bulamama derdine bir çare olmak amacıyla İkitelli – İstanbul ‘da kuruldu. Öncelikle temel ihtiyaç olarak duyulan modelleri müşterilere sunmaya başladıktan sonra giderek daha trend ve modaya uygun modeller de sunmaya başladık. Tüm ürünlerimizi kendi internet sitemiz fitbas.com ‘un yanı sıra trendyol, hepsiburada, n11 ve şimdilerde flo pazaryerlerinde müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. Ürünlerimizin gönderimini ülke çapında anlaşmalı kargolarımız Aras ve MNG kargo ile sağlamaktayız. Bunun yanı sıra müşterilerimiz dilerlerse Bahçeşehir – İstanbul mağazamızda ürünleri yerinde görüp deneyerek de alabiliyorlar.

Ürün çeşitlilğimizi kendi atolyemizin yanı sıra 30 ‘un üzerinde farklı atolye ve fabrikalara fason üretim yaptırarak sağlamaya çalışıyoruz.  Çalışma sistemi olarak stoklu olarak çalışmaktayız, stoklarımızda bulunmayan bir ürünün satışını yapmadığımızdan ötürü siparişleri aynı gün kargoya verebilmekteyiz. Firmamız yalnızca büyük ve küçük numara giyenlerin ayakkabıcısı olma hedefinde olduğundan normal mağazalarda bulunan numaralar bizde bulunmuyor. Bu nedenle tüm gücümüz ve enerjimizle müşterilerimize, büyük ve küçük numara ayakkabıda her geçen gün daha fazla model ve malzeme/renk çeşitlilği sunabiliyoruz.

Sadece büyük ve küçük numara giyenlerin ayakkabıcısı olan firmamız müşteri hizmetleri tarafında en ulaşılabilir firmalardan biridir. Günümüzde firmalara ulaşmaya çalışırken elektronik santrallerde 1-3-5 derken hepmiz kaybolmuşuzdur. Bunun aksine Fitbas ile iletişim  kurmak için kurumsal telefonlarımız, whatsapp, instagram, facabook ve mail adreslemiz ile çok hızlı iletişim kurabilirsiniz.

2011 yılından günümüze yüzbinlerce kişiye hizmet eden firmamız ürün gönderdiği her müşterisinin sadece bir seferlik değil her daim ayakkabıcısı olmayı kendisine amaç edinmiştir. Müşterilerinden alacağı her türlü geri bildirimi gerek ürün ve hizmet kalitesi gerekse model ve trend gelişimi açısından çok değerli görüyoruz. Bu amaç doğrultusunda yürürken sosyal medya hesaplarımız üzerinden müşterilerimizle iyi bir etkileşim sağlıyoruz.

Faaliyetlerini FBS E Ticaret Bilişim Hizmetleri Limited Şirketi resmi ünvanıyla sürdüren firmamız içinde bulunduğu sektöre hizmet etme sorumluluğu ile TASD – (Türkiye Ayakkabı Sanayicileri Derneği) üyesi olmuştur. Ürünlerini aynı zamanda dünya ülkelerine de ulaştırarak ülke ekonomisine katkı sağlamayı hedefleyen  firmamız  İstanbul Deri ve Deri Mamulleri İhracatçıları Birliği (İDMİB) üyesidir.

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 256 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • fitbas.com güvenilirmi ?

  • fitbas.com iletişim

  • fitbas.com yorumlar

  • fitbas.com anlaşmalı kargo

  • fitbas.com garanti ve iade şartları

Biz Neredeyiz ?