Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

geyikkafasioutdoor.com

GeyikKafası Outdoor / Doğanın Çağrısına Bizimle Cevap Ver!

geyikkafasioutdoor alışveriş sitesi

Geyikkafası Outdoor , bu işe gönül vermiş ve uzun yıllardır kamp-outdoor alanında toplu ve bireysel faaliyetleri olan bir grup girişimcinin bir araya gelerek bu “keyfi” ticari bir birlikteliğe dönüştürme fikri ile oluştu. Kuruluş amacımız altında ,yüksek fiyat ve malzemelerin zor temin edilmesinin çözümünü bulmak, ithalat yolu ile ulaşılabilen bazı ürün gruplarında ise bizzat üretimini gerçekleştirerek yerli bir marka ile uygun fiyatı yakalama gayesi yatmaktadır. Bu minvalde ,düşük kar marjı ve doğru maliyet programları ile rekabetçi fiyatlar sunup, bizim gibi bu işten keyif alan potansiyel müşterilerimize kaliteli ve uygun fiyatlı malzemeler sunabilmeyi amaçlıyoruz.

Merkez ofis-mağaza, depo ve e-ticaret üçlüsü ile sizlere hizmet sunabilmek için ,amatör bir ruh ve profesyonel bir yönetim şekli ile çalışıyoruz. Geyikkafası ;

Hannah, Msr, Marmot, Loap, High Peak, 2AS, Husky, Deuter, Pinguin, Stanley, Opinel, Aladdin, Thermarest, Uquip, Asolo, Helinox, Keen , Orcamp , Scarpa, Lowa, Alpinist, Summit, Helko Werk, Megaton gibi markaların Ankara yetkili satıcısıdır.

Ayrıca kuruluş amaçlarımızdan olan yerli üretim yapma fikri ile 2020 yılında Odbox markası ile kamp mutfağı için metal üretim çözümleri sunmak üzere üretime başladık. www.odboxfire.com

Amaçlarımıza ulaşabilmek için çalışmaya ve üretmeye devam edeceğiz. Asli amacımız tabi olarak ticaret ve kar etmek .Fakat hali hazırda içinde yer aldığımız sosyal sorumluluk projeleri ve ileri ki zamanlarda bizzat Geyikkafası ekibi olarak organize edeceğimiz sosyal sorumluluk projeleri ile özellikle ; kan bağışı, sokakta yaşamak zorunda kalan çocuklar ve sokak hayvanları konusunda elimizden geldiğince bir artı yaratma gayesindeyiz. Bizden yaptığınız alışverişlerin bir kısmı bu projeler için gönül rahatlığı ile harcanacaktır.

 

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 128 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • geyikkafasioutdoor.com güvenilirmi ?

  • geyikkafasioutdoor.com iletişim

  • geyikkafasioutdoor.com yorumlar

  • geyikkafasioutdoor.com anlaşmalı kargo

  • geyikkafasioutdoor.com garanti ve iade şartları

Biz Neredeyiz ?