Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

kutupayisi.com

Kamp Malzemeleri - Outdoor Bot - Doğa Sporları | Kutupayısı

kutupayisi.com alışveriş sitesi

Türkiye’nin en büyük outdoor mağazasına hoş geldiniz!

Kutupayısı, yapmayı sevdiğimiz dağcılık ve doğa sporlarının iş fikrine dönüşmesiyle 2003 yılında büyük bir hevesle kuruldu. Amatör ruhla başlayan bu macera, her geçen yıl daha da profesyonel bir anlayışa bürünerek bugünlere ulaştı. O dönemlerde ülkemizde doğa sporlarına olan ilgi henüz yeşermekteydi ve bizim amacımız da; kullanmayı sevdiğimiz yüksek kaliteli ve uzun ömürlü outdoor malzemelerini, onları arayanlara sunabilmektir.

Ana iş kolu, toptan satış ve marka temsilciliği olan Kutupayısı; Asolo, Lowe Alpine, La Sportiva, Aladdin, Stanley, Loap, Puhu, Marmot, Opinel, ExOfficio ,High Peak ve Rab gibi dünya markalarının distribütörlüğünü uzun yıllardan beri başarıyla yürütmekte. Doğru malzemeyi doğru müşteriye sunmak, en önemli ilkelerinden biri olduğundan, satış noktaları seçiminde son derece titiz davranmakta.

Genç ve dinamik bir yapıya sahip olan Kutupayısı ekibi; müşterilerden gelen her türlü eleştiriye kulak vermekte, değişimin zor olmadığına inanmakta, gelişen koşullara uyum sağlamak ve ilerlemek için elinden geleni yapmakta.
Felsefemiz
Kutupayısı’nın bugün sahip olduğu anlayış, kuruluş yıllarındakinden çok da farklı değil. Amatör ruhu ve tutkuyu saf dışı bırakmadan en profesyonel yöntemleri kullanmak ve sektörde benzerine rastlanmayan kurumsal anlayışla hizmet verebilmek, önem verdiği değerler arasında. Her gün amacına bir adım daha yaklaşan Kutupayısı, her aşamada daha iyisini yakalamak adına teknolojik alt yapısını güncel tutmaya çalışmakta.

Aynı zamanda aktif biçimde bisiklet, dalış gibi doğa sporlarını yapmaya özen gösteren bir kadroya sahip olan Kutupayısı, müşterinin dilinden konuştuğu için müşteriyi anlamakta ve uygun malzemeyi tedarik edebilmesine olanak sağlamakta.

Kutupayısı, ülkemiz koşullarına uygun ve sizlerin ihtiyacını karşılayacak ürünleri temin etmekle birlikte her sene ürün gamını güncellemeye önem göstermekte ve outdoor giyimden outdoor çantaya, outdoor ayakkabıdan kamp çadırına kadar doğada ihtiyaç duyulabilecek birçok outdoor malzemesini online alışveriş sitesinde satışa sunmakta.

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 256 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • kutupayisi.com güvenilirmi ?

  • kutupayisi.com iletişim

  • kutupayisi.com yorumlar

  • kutupayisi.com anlaşmalı kargo

  • kutupayisi.com garanti ve iade şartları

Biz Neredeyiz ?