Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

kesecanta.com

kesecanta.com: Bez Çanta Kese İmalatı ve Baskılı Ürünler

kesecanta.com alışveriş sitesi

Nasıl başladık, bunu anlatmadan önce, biraz kendimden bahsetmem gerekiyor, 98 yılında İst. Üniv. Orman Fak. Orman Müh. bölümünden mezun olmam gerekiyordu ama olamadım :)))) hatta o dönemki arkadaşlarımla konuştuğumuzda güleriz, benim ders çalıştırdıklarım mezun oldu ama ben maalesef.
Birazda okurken çalışmanın verdiği rahatlıkla nasıl olsa bitiririm düşüncesi ağır bastı, o yıllarda ülkemizdeki sayılı kuruluşlardan birinde beyoğlu bölge sorumlusu idim ve aldığım maaş fazlasıyla iyiydi, bundan dolayıda pek sınavlara dikkat etmedim diyebilirim takiii 2001 yılında artık atılma durumuna gelene kadar , o yıl işi bırakararak sıkı bir çalışma ve mezuniyet arkasından askerlik, askerlik dönüşü bu sefer matbaa sektöründe bir fabrikada üretim sorumlusu olarak işe başladım, eşimle de orada tanıştım.
Evlilik sonrası borç harç derken bir de çalıştığım işten ayrıldım, iyimi ? şimdi düşününce çılgınlık gibi geliyor ama o yıllarda gayet normal bir hareketti benim için….
Pek çok işe baktıktan sonra, bir tanıdığım tavsiyesi ile şu anki bez çanta sektörüne adım atmaya karar verdim. Bundan 12 yıl önce. Etrafımda herkes bez çanta torba da nedir, kim alır ki derken, sadece ve sadece eşim inandı ve yapabilirsin diyerek, arkamda durdu….
2009 yılı çok önemli bir yıl idi hayatımızda, canım oğlum 2009 yılında doğmuştu, aynı yıl da da er-ay.com u kurdum, bez çanta icin, halen er-ay.com yoluyla tanıştığımız bazı müşterilerimizle çalışmaya devam ediyoruz diyebilirim. (2020 yılında er-ay.com domaini artık kullanmadığımız bir domain idi ve yenilemedim.)
2009 yılında er-ay.com un kuruluşu ile birlikte beklentiminde üstünde  hızlı bir şekilde siparişler almaya başladım ama ortada makine , baskı hiç bir şey yoktu, daha da kötüsü sermaye de yoktu…..
Bu şekilde hiç bilmediğiniz bir sektöre girdiğinizde ,hic kimse nedense yardımcı olmaya çalışmıyor, adam boya satacak kalıp satacak ama bilgi vermek zulüm geliyor neden böyle bilmiyorum, her neyse 1 yıl içinde her şeyi öğrenmiş, kendi kaliplarimizi kendimiz yapmaya başlamış ve dikim atölyemizi de kurmuştuk….
Ama bir sorun vardı, tüm bunları ufak tefek kazançlar ile yapmış ve sürekli de borclanmistim….
Artık son noktada aylık sipariş kazanç ve nasıl öderim sorusuna aldığım cevap , ancak tüm işleri tek başıma yaparsam idi, evet tek başına kumaş kesip baskı yapıp dikmem ve zamanında yetiştirmem gerekiyordu, şu anda düşününce nasıl yaptım diyorum ama 3 yıl bu şekilde günde 15-16 saat çalışarak tüm borçları temizledim, aynı zamanda ev kredisi , borç kredileri , kredi kartları ödemelerini gerçekleştirdim, tüm bu süreçte,hayatımı değiştiren ve anlam katan insan eşim hep yanımdaydı, oda hiç makine bilgisi olmamasına rağmen, tüm makineleri öğrendi ve yetişemediğim her noktada yanında benimle beraberdi….
3-4 yılın sonunda artık biraz da olsa düzene girmiştik…….
YUKSELİS
E-Ticaret
2006 yılında , çantanın yanına kişiye özel ürünler üretebilmek adına teksenben.com u kurdum, beklenti farklı urunlerdi ama biz e ticaret olarak yine çanta kese satiyorduk, diğer ürünler kupa, puzzle v.s. çok az sürümü oluyordu, bunu üzerine tamamen tekstile ağırlık vermeye karar verdik…..
teksenben in yanına , çeşitli platformlara da ürün yüklemeye başladım ve işlerde bir yoğunluk başladı, yeni musteriler , artan üretim kapasitesi derken, yeni calisma arkadaşlarıyla kadromuzu genişlettik……
2021 yılında, teksenben.com sitesinin sunucusu ve site yazılımı artık yetersiz kalmaya başlamıştı, yeni sunucu ,yeni yazılım derken, yaptığımız işe daha uyumlu bir domain arayışına giriştik ve bu sayede de kesecanta.com domaini alarak, sistemimize entagrasyonunu tamamladık….
YENİ HEYECAN
2021 yılındayız, tamamen tesadüf ama yine bir heyecan, biraz burukluk ile teksenben.com a veda ederken kesecanta.com un kurulması ve 2. defa baba olacak olmanın heyecanını yaşıyorum…
2009-2021
Bu ufak hikayeyi anlatma sebebim ise;
Koşullar ne olur sa olsun, önceliğim verdiğim söz oldu. Teslimat tarihi, ürün kalitesinde verdiğim sozden dışarı cikmadim, eğer bir gecikme olacak ise de açıklaması ile birlikte karşı tarafa ilettim, tamamen şeffaf bir şekilde üretimlerimizi gerçekleştirildik. Müşteri ve çözüm odaklı çalışma prensibinden hiç ayrilmadik..
Tüm bu süreçte bizimle birlikte olan tüm müşterilerimize  içten teşekkür ederim….
İyiki varsınız…..

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 128 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • kesecanta.com güvenilirmi ?

  • kesecanta.com iletişim

  • kesecanta.com yorumlar

  • kesecanta.com anlaşmalı kargo

  • kesecanta.com garanti ve iade şartları

Biz Neredeyiz ?