Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

mypatsilver.com

MypatSilver | Gümüş Takı ve Aksesuarları

mypatsilver alışveriş sitesi

Gümüş kuyumculuğu üzerine serüvenimize Türkiye’nin en şirin ilçelerinden biri olan Midyatta telkâri işleme sanatı ile başladık. Üç kardeş çıraklık ve kalfalık yaparak şimdiki toptan gümüş mağazalarımızın temelini attık. Daha sonra yaşanan ekonomik krizler sonrası serüvenimize İstanbula gelerek devam ettik. Çemberlitaş ve Nuruosmaniye Camii etrafındaki atölyelerde içi boş Figaro zincir ve halat zincir yaptık, yine yaşanan ekonomik kriz üzerine evimizin bir odasına atölye kurarak çalışmaya devam ettik. Diğer kardeşlerimizin de bize katılmasıyla kuyumculuk sektörüne ilk adımlarını atmalarını sağladık.

8 Mart tarihinde ONUR KARDEŞLER KUY. VE DAY. TÜK. MAL. LTD.ŞTİ. ‘ ni kurduk. Bayrampaşa Kocatepede küçük bir perakende dükkanı açarak imalat sektörünün yanında pazarlama sektörüne de girmiş olduk. Böylece kardeşlerimin bazıları atölyede, bazıları mağazada geri kalanı ise başka firmalarda tezgahtarlık yaparak kurduğumuz şirketi yaşatmaya çalıştık.

Burda sıkı ve meşaketli geçen yıllarımızdan sonra piyasanın daha merkezinde olan binamıza geçtik ve hala faaliyette bulunmaktadır. Yaklaşık 40 ülkeye ihracat yaparak. IMMIB tarafından ; Türkiye ihracat 2.’liği , Türkiye ihracat 3.’lüğü ve Türkiye ihracat 4.’lüğü kazanarak ülkemize bir nebze de olsa ekonomik katkılarda bulunduk ve şuanda da faaliyette olan yönetim binamızı ekledik. ihracat yaptığımız ülkelerdeki müşterilerimizin çoğalması ve Türkiyedeki üretimin yetersiz kalması üzerine ithalat yapmaya başladık ve son olarak en büyük mağazamızı faaliyete geçirdik. İnternet ve mobil hizmetin tüm Türkiye’ye yayılışı çoğalınca E-Ticaret sitesini müşterilerimize ilk elden ulaşmak,en güzel modelleri en uygun fiyata satmak için kurduk. Siz değerli müşterilerimize hizmet etmek bize ayrı bir gurur kaynağı olacaktır.

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 256 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • mypatsilver.com güvenilirmi ?

  • mypatsilver.com iletişim

  • mypatsilver.com yorumlar

  • mypatsilver.com anlaşmalı kargo

  • mypatsilver.com garanti ve iade şartları

Biz Neredeyiz ?